Horoskop vzteku: Tato znamení dokáží rozčílit do nepříčetnosti. Znáte někoho takového?

                   

Jistě máte ve svém okolí minimálně jednoho člověka, který vás dokáže rozčílit do nepříčetnosti, respektive má povahu, která vás nějakým způsobem irituje, i když to druhý nemyslí nijak zle. Už dávno víme, že spousta charakteristických rysů je nám dána hvězdami a ani v tomto případě tomu není jinak. Astrologie má vliv snad na všechno. Následující znamení mají tendenci lidi kolem sebe při nejmenším dráždit.

Lev

Myslí si, že je roztomilý a neomylný. Většinou je ale sobecký, hrubý a sebestředný. My to ovšem všechno vidíme, ale on bohužel ne.

Střelec

Střelec je člověk, který vás snadno opustí, pokud najde jinde něco lepšího a zajímavějšího. Může jít o lidi, prostředí i práci. Když se mu snažíte dovolat, je to marný boj. Střelec se ani neobtěžuje vám odpovědět a reagovat zpět. Nepřijde mu to důležité, protože jemu se nic nestalo. Dělá si, co chce jen pro svou dobrou zábavu.

Váhy

Váhy jsou odsouzeny k tomu, že si nikdy nebudou s nikým pořádně rozumět. Nejsou týmovými hráči. Pokud nemají ale na vybranou a musí s někým spolupracovat, často lžou, aby zametly své nedostatky pod práh a vyhnuly se konfliktu. V každém boji vás opustí a nechají samotné svému osudu.

Beran

Beran v podstatě nikdy neposlouchá, co říkáte. Možná chvíli a jen na začátku, pak ale začne vymýšlet v hlavě plány a vaše slova bude ignorovat. Nedělá kompromisy, dělá si, co chce, vždy jde svou vlastní cestou.

Blíženci

Plány jiných nikdy neberou vážně. Jakmile si Blíženci vytyčí nějaký cíl, jdou si za ním hlava nehlava. Nikoho neslyší ani nevidí, nikdy s vámi nebudou souhlasit, pokud váš názor není i jejich názor. Nikdy od nich nedostanete to, co chcete.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články