Vložte houbičku na mytí nádobí do pračky. Tento trik s ohromujícími výsledky dobývá internet

Houbička na mytí nádobí není užitečná jen v kuchyni. Jak se ukázalo, je ideálním pomocníkem například při praní prádla. Dokáže totiž celý proces výrazně zlepšit.

Houbička na nádobí i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Houbička na nádobí dokáže pomoci i jinde než v kuchyni. Jaké přesně však bude její využití při praní? Věřte nebo ne, tento trik se stal velmi populární a jakmile uvidíte jeho účinky, začnete ho možná používat také. Nedávno se objevil na TikToku, kde najdeme spoustu videí, která nás poučí a poskytnou nám pořádnou dávku znalostí. V poslední době se hodně medializoval jistý trik s houbičkou na nádobí. Ta se může stát nepostradatelnou nejen v kuchyňském dřezu, ale také v pračce. Stačí ji jen vhodit do pračky společně s oblečením.

Proč houbičku do pračky vhazovat?

Snadno se tak zbavíte zvířecích chlupů. Pro majitele domácích mazlíčků, kteří hodně línají, to bude nepochybně obrovská vymoženost. Nemusí však jít pouze o zvířecí chlupy, funguje na naprosto všechen bordel, který se na oblečení usadil. Pračka však není jediný spotřebič, kterému může obyčejná houbička na nádobí pomoci.

@giulia_cence #fyp #explore #viral #cleaning #cleaningtiktok #cleantok #cleanfreshhype #cleanfreshhype #cleaninghacks #laundry #laundryhacks ♬ Lovely Day – Bill Withers

Další tipy, jak v domácnosti využít houbičku

Houbička na nádobí bude také dobře fungovat jako pohlcovač vlhkosti. Vložte ji do lednice – výsledky budou ohromující! Stačí ji vložit do šuplíku, ze kterého nasákne přebytečnou vlhkost a zabrání tak vzniku plísni. Pokud máte doma rostliny v květináčích a omylem je přelijete, houbička na nádobí umístěná v květináči zabrání uhnívání kořenů a udrží rostlinu ve skvělé kondici. Během topné sezóny může houbička na nádobí také zajistit dostatečné utěsnění. Stačí použít kousky houby a zapíchnout je do míst, o kterých víte, že z nich uniká nejvíce tepla.

Houbička na nádobí v lednici iZdroj fotografie: Depositphotos

Pomůže i z hlediska zdraví

Potřebujete studený obklad? Houba na nádobí bude v tomto případě opravdu skvělý nápad! Navlhčete ji, vložte do plastového sáčku a vložte do mrazáku. Až ji vytáhnete, budete mít připravený obklad, který účinně uleví od bolesti.

Čekali byste, že má houbička na mytí nádobí tolik skvělých využití?

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články