Cirkusové vystoupení nedopadlo podle očekávání. Diváci si odnesli hrůzostrašný zážitek, který je poznamená na zbytek života

Diváci se těšili na oblíbené cirkusové vystoupení. Když ale přišlo na řadu vystoupení s medvědy, publikum mělo zážitek jak z hororu.

                   

Cirkus patří mezi nejoblíbenější dětské představení. Jakmile děti spatří ve svém městě tyčící se šapitó, začíná proces přemlouvání a velkých slibů, aby jim rodiče dovolili koupit lístky. Jinak tomu nebylo ani u tohoto cirkusu. Děti se těšily, až uvidí cirkusová zvířata při obdivuhodných kreacích. Místo toho se ale dočkaly strašného zážitku, na který jen tak nezapomenou.


Při představení se odehrála scéna jako z hororu

Při jednom sobotním představení se stalo něco, co nikdo nečekal. Při jedné scéně se cvičenými medvědy se jeden z medvědů ohnal po asistující psovodkyni. Mezi diváky to vzbudilo obrovský rozruch a strach. Na pomoc ženě okamžitě přispěchali další asistenti, aby zuřícího medvěda zpacifikovali. Žena byla poté urychleně převezena do nemocnice.


Celý incident byl nahráván

Jednomu z diváků se podařila tato hrůzostrašná scéna nahrát na mobil. Následně ji pak zveřejnil na internetu. Uživatelé se nyní chytají za hlavu a bojí se dalšího cirkusového představení. Jak sami později ve sdíleném videu uvidíte, žena se blížila ke zvířeti, které ji po chvíli srazilo k zemi. Dva muži následně přiskočili k ženě a snažili se zpacifikovat velkého medvěda, aby ženě nezpůsobil nějaká další vážná zranění.

i


Tato strašná scéna ale nebylo to jediné, co se mohlo stát. Jak si můžete všimnout na videu, mezi diváky a arénou nebyla vůbec žádná bariéra. Vše mohlo tedy skončit ještě víc tragicky, kdyby se medvěda nepodařilo zneškodnit a on by se tak vrhl mezi vystrašené publikum.


Zraněné žena navíc čekala dítě

Trenér se snažil medvěda zkrotit bičem, ale zvíře na to vůbec nereagovalo. Žena, kterou medvěd napadl, byla navíc těhotná. Mluvčí vyšetřovací komise uvedla, že kromě pár povrchových zranění se jí naštěstí ani dítěti nic nestalo. Bylo to ale obrovské štěstí. Nebýt rychlé záchranné akce dvou asistentů, z nichž jeden utrpěl četnější zranění, když se medvěda snažil přemoct, nechceme raději pomyslet, jak by to celé dopadlo. Případem se zabývá policie společně se státním zastupitelstvím.


I když se jednalo o nešťastnou náhodu, cirkusu hrozí tučná pokuta za nedostatečnou ochranu diváků, kteří neměli mezi sebou a arénou žádnou bariéru. Po tomto incidentu si určitě hodně z nich rozmyslí, zda na nějaké podobné představení ještě někdy půjdou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články