Hubněte přirozeně. Rychlá a chutná metoda zrychlení metabolismu pro snadné shazování hmotnosti

                   

Máme pro vás rychlý, ale také lahodný způsob, jak lze jednoduše rozproudit organismus a zlepšit jeho funkci. Navíc pokud vás často pálí žáha, jistě oceníte vyrovnání pH v těle, rychlejší spalování tuků a zbavíte se nadmutého břicha. Vyzkoušejte tento hit a jistě nebudete litovat. Co budete potřebovat?

Suroviny a jejich výhody pro zdraví

Tato metoda nespočívá v odříkání, omezování a drastické detoxikační kůře, jediné, co budete potřebovat pro využití všech zdravotních výhod je voda a citron. Každé ráno po probuzení rozkrojte citron a z půlky vymačkejte šťávu, kterou smícháte se sklenicí teplé vody. Tento nápoj pijte každé ráno na lačný žaludek. Pokud postup dodržíte, vaše tělo bude profitovat z velkého množství výhod, které jsme pro vás níže připravili. Dále doporučujeme, abyste se vyhnuli potravinám podporující zánět v těle, těmi jsou: rafinované tuky a cukry, průmyslově zpracované potraviny. Pokud tyto potraviny ze stravy vyřadíte, můžete se těšit na výhody, které vám nabídne teplá voda s citronem. Reguluje pH, snižuje zánět v těle a bolesti kloubů, doplňuje elektrolyty, dodává energii, podporuje imunitu, zrychluje metabolismus a snižuje nadýmání.  

Zdravotní výhody o něco podrobněji

Zrychlení metabolismu podpoří rychlejší trávení, které ocení především lidé se sedavým zaměstnáním. Věděli jste, že v Japonsku lidé před snídaní vypijí dvě až tři sklenice čisté vody? Ve výsledku jsou více energičtí, jejich trávení je rychlejší, mají hezkou pleť a jsou štíhlí. 

Čistí tělo

Další výhodou je očista těla. Přes noc se tělo regeneruje, čistí a uzdravuje. To znamená, že největší práci mají játra, proto bychom každé ráno měli játrům ulevit a vodou a citronem játra detoxikovat. Navíc jen játra nebudou profitovat, ale také žaludek a žlučník budou dobře připraveni na následující den. 

Podporuje imunitu

Bez pochyby citron obsahuje 30-50 mg vitaminu C a také draslíku! Miligramy z citronu nepokryjí celodenní dávku vitaminu C, ale hodnoty makroživin po ránu, budou lépe vstřebány. Poté bude stačit, když si během dne dopřejete ovoce ke svačině a zeleninu k obědu. Vitamín C je velmi důležitý, tak na něj nezapomínejte. Bude totiž dokonale účinkovat i na nadledviny, a vy tak budete lépe zvládat stres.

Krásná pokožka dlouhé roky

Všechny výše zmíněné výhody jsou pro zdraví a orgány velkým benefitem. Neměli bychom tedy zapomínat na největší orgán těla, tím je samozřejmě kůže, které doplníte pomocí vody s citronem kolagen.

Budete hubení

Dopřejte si vodu s citronem, pravidelný režim, více zeleniny a ovoce a vaše tělo bude krásné. Nejen, že budete hubnout, ale budete i hydratování a celkově spokojeni. Budete se cítit jednoduše skvěle.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Womenshealthmag.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Marián Žitný

Zobrazit další články