Obnovuje paměť, zvyšuje spalování tuků o 20 procent, zlepšuje sluch a zrak: Toto je nejsilnější přírodní lék

Proč chodit do lékárny pro předražené léky, když máme všichni doma mnoho přírodních prostředků, které dokáží výrazně zlepšit naše zdraví? Tento patří mezi ty vůbec nejlepší.

Zázvorový nápoj na hubnutí i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Hubnutí je velmi náročné a to nejen fyzicky, ale hlavně psychicky. Chce to skutečně mnoho píle a trpělivosti, aby člověk vůbec u celého procesu vydržel. Neexistuje žádné kouzlo ani žádný speciální nápoj, který by vám s pestrou a zdravou stravou pomohl bez pohybu zbavit se přebytečných kil. Nebo snad ano? Pokud již držíte dietu a sem tam do toho i cvičíte, rozhodně vás tento recept potěší. Dokáže totiž perfektně doplnit stravu, podpoří a značně urychlí celý proces hubnutí.

Zázračná směs

Směs na hubnutí, kterou lze snadno připravit doma a obsahuje přírodní složky, je perfektním doplňkem našeho jídelníčku. Musí se konzumovat pravidelně každý den, díky tomu se náš metabolismus nastartuje tak rychle, že se břišního tuku dokážeme zbavit již za týden. Navíc je velmi zdravý, napomáhá detoxikaci a ničí bakterie ukrývající se v našem těle. Mezi ingrediencemi pikantního elixíru najdete citron, křen, zázvor a skořici. Je však potřeba dodržet správné dávkování a dodržovat důležité pravidlo každodenní konzumace.

Jak celý proces funguje?

Zázračná směs obsahuje citron. Ten je plný vitamínu C, který reguluje spalování tuků a navíc značně posiluje imunitu. Skořice zase působí na břišní tukové polštářky, které trápí především ženy. Skořice reguluje hladinu inzulinu v těle a dokáže zmírnit hladinu krevního cukru. Jakmile se hladina cukru sníží, zabrání vám to v přejídání a navíc nebudete mít pocit hladu. Křen zlepšuje trávení, tělo se tak jednoduše vypořádá s tuky a oleji. Obsahuje mnoho vitamínu C a B, také železo, hořčík a vápník.

nápoj ze zázvoru iZdroj fotografie: Depositphotos

Recept a postup

Jako poslední přidáváme do směsi zázvor, který pomáhá zbavovat se tukových polštářků, zlepšuje trávení a navíc podporuje naší imunitu.

Budete potřebovat

  • 130 g čerstvého křenu
  • 4 lžičky medu
  • 3 citrony
  • 2 lžičky skořice
  • 2 cm čerstvého zázvoru

Příprava: Zázvor oloupeme, přidáme citronovou šťávu, med a skořici a křen a poté důkladně rozmixujeme v mixéru. Dáme do čisté láhve, uzavřeme a uchováme v lednici. Užívejte jednu čajovou lžičku směsi každé ráno nalačno a druhou čajovou lžičku večer před spaním.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články