Jak používat zákon přitažlivost na základě vašeho znamení horoskopu

                   

Zákon přitažlivost můžete použít v jakékoliv oblasti života, od situací, vibrací, pocitů až po silné emoce nebo jiné problémy, které se vás přímo dotýkají. Každý je jedinečný a vidí věci podle sebe a některá znamení mají velký dopad na naši osobnost. Kvůli tomu jsme vystaveni vadám a kvalitám našeho znamení. Zákon přitažlivosti může tyto vady ovládnout a ustoupit větším kvalitám.

Pomoci mohou pouhé myšlenky

Ideální pro Berana by bylo přilákat mír a klid, něco, co nositelé tohoto znamení nemají. V procesu pasivity mohou pomoci myšlenky jako „jsem bytostí čistého míru“ nebo „moje myšlenky se točí kolem spojení dobrých pocitů“. Vyhýbat by se měli myšlenkám, které přinášejí hněv a úzkost. To by mohlo být v jejich životě zásadní.

Býci jsou pyšní lidé, tvrdohlaví a jsou extrémně žárliví. Jejich myšlenky jsou nejčastěji „změnit mysl a přístup je vždy dobré“ nebo „moje tělo je součástí mé mysli“. Pomáhají jim soustředit se na věci tak, jak jsou a nevytváření očekávání v nepodložených věcech.

Měli by se vyhnout myšlenkám na posedlost a přehnanou marnivost, zejména se jedná o drahé oblečení a doplňky, které Býci milují. Blížence přitahuje harmonie. Lidé ve znamení Blíženců jsou velmi inteligentní a díky tomu mají dar, být šikovní snad na cokoliv. Právě v této části se věci začnou vyvíjet jinak, než by chtěli. Snaží se tak dělat všechno najednou, ale nakonec to nedokážou a začnou být nespokojení a nervózní ze situace, která vznikne. Je potřeba vyvážit tělo i mysl a klíčem k tomu bude vyhýbat se myšlenkám na pracovní neschopnosti. Mezi správné myšlenky patří „všechno má svůj čas“ nebo „věci budou fungovat.“

Raci jsou zaměřeni na přítomnost a sebelásku

Lidé narození ve znamení raka jsou připoutaní nejen k lidem, ale také k minulosti. Často zapomínají sami na sebe, o někoho se starají, nebo dokonce zapomenout žít, protože se zasekli v minulosti. Myšlenky jako „miluji se víc než cokoli jiného nebo „dokážu si užít každý okamžik, jako by byl poslední“ jsou dobrými požadavky, jak dostat Raky znovu do přítomnosti. Vyhýbat by se měli nostalgickým myšlenkám.

Pamatují si spoustu věcí z minulosti, které pro ně ani nebyly důležité. Některé vzpomínky je ale dobré uchovat, na to nezapomínejte. Pro Lvi jsou zásadní vibrace, oddělení a svoboda. Lvi jsou skvělými lidmi, kteří se postarají o ostatní. Kvůli lásce k bližnímu spolu s touhou ochránit je často vede k tomu, že se z nich stanou vládci, kteří mohou být naštvaní, a dokonce umí nenávidět. Myšlenky jako „každý je takový, jaký je“ nebo „ne všechno musí být tak, jak chci“ jsou uvolňující a je velmi důležité se vyhýbat myšlenkám, které je budou izolovat.

Pro Panny je osvěžující relaxace. Lidé narození v tomto znamení jsou perfekcionisté a jsou kritičtí jak k sobě, tak k ostatním. Nakonec jsou proto katapultování do imaginárního světa paranoie a osobního významu. Příjemné jsou pro ně myšlenky „nikdo není dokonalý, každý má čas se vyvíjet“ nebo „věci se musí změnit, a to je dobré“. Vyhnout by se měly myšlenkám na negativní spiknutí a na to, že všechno musí být dokonalé, protože tomu tak není. Je lepší zůstat optimistou a na všem hledat to krásné, i když to není ideální.

Jaká znamení na zákon přitažlivosti věří nejvíce?

Ryby jsou v tomto přesvědčení neoblomné, a nikdy nedopustí, aby život dopadl jinak než si ony samy přejít. I když jim to vesmír nechce dopřát, nevzdávají se svého snu. Věří, že každá myšlenka má energii a podle toho jednají. Negativní věty nebo proroctví od tohoto znamení neuslyšíte. Věří v dobro, které lidí mají, a proto jsou překvapení, pokud se vedle nich objeví někdo, kdo je zradil.

Jdou za svým cílem, dokud ho nedosáhnout. Nemají ale potřebu se chlubit svými úspěchy. Možná vás překvapení, kam až se dokážou Ryby vypracovat, aniž byste o tom věděli. Možná jste si mysleli, že se jedná o pomocného pracovníka, který je ředitelem největší společnosti na světě.

Blíženci hodně věří v sílu přitažlivosti a myšlenek. Pokud si něco opravdu přejí, vesmír jim to umožní. Mnohdy jdou tak skutečně šťastní, protože jejich život se odehrává tak, jak si vysnili. Nepřestávají pracovat na tom, co je pro ně důležité a nic je nezastaví. Blíženci o sobě mnohdy pochybují, nevědí, jestli je jejich cesta správná. Často plují s proudem, ale jsou také průkopníky nových směrů.

Střelci uzavírají trojici znamení, která věří v sílu přitažlivosti. Jsou mistry důvěry v sebe sama a považují se za skvělé, výkonné a nepřekonatelné osoby. Uvnitř nich ale hlodá červík pochybností, jestli na to všechno mají. Navenek ale nedají nic najevo. Pokud mají vedle sebe někoho, kdo je povede, neuhnou z cesty. Milují meditace, hluboké rozhovory o plánech do budoucna. Přemýšlejí, ale nepoznáte to na nich. Vyžívají se ve svých snech a rádi ukazují, že se mají lépe než ostatní, i když je tak okázale.

Jak poznáte, že přitažlivost opravdu funguje?

Snům trvá nějakou chvíli, než se projeví. Jestliže čekáte, až se nová realita naplní, je dobrým nápadem hledat znamení, která ukáží, že je sen na cestě. Vesmír občas dělá drobné náznaky, jak se věci vyvíjejí ještě před tím, než se sny změní ve skutečnost. Můžete mít pocity zimnice a husí kůže. Dalším náznakem může být, že „jdete s proudem“, což je dobrý ukazatel toho, že zákon přitažlivosti pracuje a přitahujete opravdu to, co chcete.

Stává se vám někdy, že vidíte stejnou kombinaci čísel pořád dokola? Tyto číselné vzory představují vysokou vibraci. Objevit se mohou také v cenících nebo telefonních číslech. Dalším znakem mohou být oblíbené písničky, které začnou hrát, jakmile někam vkročíte. Všímáte si toho? Vesmír je velmi pozorný, tak to nezapomeňte ocenit.

Obrázky: Freepik, Zdroj: Horoscope.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Marián Žitný

Zobrazit další články