Jaké jsou podle horoskopu vaše reakce na nepříjemné situace

                   

Reakce na nepříjemné situace se liší podle povahy konkrétního člověka. Vliv na to má mimo jiné i znamení, ve kterém se člověk narodí. Pokud chcete lépe pochopit to, jak reagujete na některé nepříjemné situace, poslouží vám následující článek.

Beran

Berani mají velmi silnou osobnost, takže i v těžkých situacích zřídka ztrácí nervy. Pokud se však něco nepříjemného stane, často se u nich objevuje pocit zklamání a frustrace může vyjít na povrch ve formě hněvu.

Býk

Býk dokáže zvládnout obtížné situace velmi klidně. Díky přirozené trpělivosti je jen málo pravděpodobné, že se objeví nepříjemné pocity. Během chvíle vždy vymyslí způsob, jak nepříjemnost proměnit v žert.

Blíženci

U blíženců je typická dvojí povaha, což znamená, že mohou reagovat odlišně na různé situace. Buď se dostaví naštvání nebo naopak výsměch. dané situaci a bohužel se jen špatně odhaduje, co zrovna přijde

Rak

Rakové se rádi vyhýbají nepříjemných situací, protože jakmile k tomu dojde, je pro ně velmi těžké komunikovat o daném problému a raději chtějí všechno vyřešit sami.

Lev

Lev je silné znamení, které běžně používá pro útěk z nepříjemné situace hlavně svůj humor. Zároveň ale takové situace opravdu nenávidí, jenom to neukazuje navenek.

Panna

Panny jsou čestným znamením, které okamžitě přiznají problém nebo fakt, že se ocitly ve špatné situaci. Nemají problém ani s vysvětlením toho, jaké jsou důvody pro nepříjemné pocity a dokážou dobře pracovat se svými emocemi.

Váhy

Váhy chtějí ve svém životě rovnováhu a vyhýbají se jakýmkoli konfliktům. Zároveň vyloženě nesnáší pocit bezmoci, kdy nijak nemohou danou situaci ovlivnit. Vždy tak potřebují odpovídající vysvětlení, co se vlastně děje.

Štír

Pro štíry je typické, že se snadno dostanou z obtížné situace díky skvělé kontrole a schopnosti ovládat to, co se okolo děje. S danou situací si navíc poradí tak elegantně, že nikdo vlastně nebude pořádně vědět, co se událo.

Střelec

Střelci mají spontánní chování a vyžívají se v humoru. Takže problém nejsou ani rozpačité situace, za kterých si lidé v tomto znamení nic nedělají, nebo minimálně předstírají, že jim to vlastně nijak nevadí.

Kozoroh

Kozorozi nesnáší nepříjemné situace a vždy si přejí co nejrychleji zmizet. Velmi těžko překonávají problémy a jakmile se jedná přímo o jejich chybu, velmi těžce se s tím vyrovnávají a dokážou být na sebe dlouho naštvaní.

Vodnář

Vodnáři nemají rádi pocit nepohodlí a rozpaků, ale přesto zůstanou i ve složitých situacích ledově klidní. Pokud se budou zlobit a prožívat negativní emoce, jen těžko to na nich poznáte, protože si většinu věcí drží v sobě.

Ryby

Ryby mají velmi dobré obranné mechanismy, díky kterým dokážou odvrátit nepříjemné pocity a dopady dané situace na druhého člověka. Běžné je v jejich případě vtipkování, pláč nebo naopak urážky směřující na člověka, který nepříjemnou situaci začal.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články