Japonský test dobývá internet. Podaří se vám ho rozluštit a najít na obrázku skrytá zvířata?

Testy vnímavosti jsou na internetu velmi oblíbené a často vyhledávané. Zkuste si jeden z nich a otestujte svoji bystrost.

                   

Před časem se na Twitteru objevil velmi zajímavý japonský test stárnutí mozku. Můžete si jím otestovat svoji bystrost. Test je ale navržený tak, aby nebyl nijak jednoduchý, chce to opravdu velkou soustředěnost. Pro mnoho lidí je výsledek zcela nedosažitelný. Otestujte se i vy, jak jste na tom.

Testy vnímavosti jsou čím dál populárnější

Testy tohoto typu jsou na internetu více a více vyhledávané. Mnoho lidí chce zjistit, jak jsou na tom se svou vnímavostí a zda patří mezi nízké procento lidí, kteří dokáží odhalit výsledek. Díky těmto testům si na chvíli odpočinete od každodenních starostí a navíc tím posilují mozkové buňky. Japonský test vnímavosti ale způsobuje uživatelům internetu velké obtíže. Mnohým se dokonce zdá, že test nemá žádné řešení. Ale má, jen je potřeba se opravdu hodně soustředit.

Najdete na obrázku 3 skrytá zvířata?

Japonský test stárnutí mozku, jak je nazýván na internetu, spočívá v tom najít na obrázku tři skrytá zvířata, a to netopýra, kachnu a motýla. Nyní se podívejte na fotografii níže a zkuste bez pomoci nahlédnutí do komentářů najít tyto tři typy zvířat. Ale upozorňujeme, že to skutečně není nic lehkého. Takže tři, dva, jedna, začínáme.

i

Test je k dispozici na profilu „Naše lesy“

Tak co, uspěli jste v hledání? Pokud ano, můžete si gratulovat, patříte tím mezi nejbystřejší lidi na světě. Pokud ne, nezoufejte, nejste jediní, komu přišel tento úkol těžký. Přesto si ho lidé velmi chválí. Tento test můžete najít na Twitteru na profilu „Naše lesy“. A nyní už správná odpověď: Motýl je schovaný na obrázku uprostřed koruny stromu, netopýra najdete mezi dětmi a kachny se nacházejí za psem. Já teda vidím jen jednu, ale budiž.

Pokud se vám test líbil, nezapomeňte ho sdílet s ostatními. Můžete se tak trumfovat ve správných odpovědích. Nebo si vyzkoušejte nějaký další a procvičte si tím svůj mozek. Není to nic, co by vám uškodilo, právě naopak. Pravidelné procvičování paměti a vnímavosti je velmi prospěšné pro vaše smysly.

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články