Jasnovidectví na základě mapy světa? Tento muž to dokáže a jeho předpovědi jsou znepokojivé

Není jediný, kdo předpovídal světové katastrofy, ale z jeho proroctví mrazí. Řeč je o jasnovidci, který se orientuje v politických kruzích.

                   

Kdo by neznal slavná jména jako Nostradamus nebo Baba Vanga. Tento muž patří stejně jako oni k jasnovidcům, kteří zahýbali dějinami. Respektive ještě zahýbat mají. Jeho proroctví trvá až do roku 2024 a největší hrozbou jsou jaderné zbraně. Předpovídá na základě mapy zemí světa.


Hrozba atomové bomby

Krzysztof Jackowski je polský jasnovidec, který předpovídá budoucnost od svých 27 let. Jeho předpovědi jsou stejně jako u Baby Vangy a Nostradama dosti znepokojivé. Nyní řekl, že se stane něco, co způsobí mezi lidmi obrovský rozruch. Co měl konkrétně na mysli?


Řeč je o atomové bombě, která by podle Jackowskiho měla být svržena někde v části Blízkého východu. I sám jasnovidec je z této oblasti velmi překvapený. „Nejspíš jste teď všichni čekali, že řeknu Ukrajinu, protože podle nynější situace je to jediná země, kde by se takové neštěstí mohlo stát. Opak je ale pravdou. Jestli někde hrozí nebezpečí výbuchu atomové bomby, je to právě Blízký východ, konkrétně jižní část Íránu, možná Pákistán, Afghánistán. Tyto země jsou nejvíce ohroženy atomem.“ říká Jackowski.


Předpověděl i další katastrofy

Výbuch atomové bomby není jediná tragédie, kterou Jackowski předpověděl. V minulosti už předpověděl mimo jiné i požár katedrály Notre Dame či vypuknutí pandemie. Události, které se staly v letech 2020 – 2021 předpověděl s naprostou přesností. Není tedy divu, že z nich běhá mráz po zádech i těm největším skeptikům.

i


Za svá proroctví dostává i kritiku

Jeho kritici naopak tvrdí, že člověk nemusí být jasnovidec, aby dokázal předpovědět, co se ve světě stane. Stačí být politicky gramotný a orientovat se v současných ekonomických problémech mnoha zemí. „ Jackowski staví svou popularitu na děšení lidí svými fatalistickými vizemi. Čím je proroctví hrozivější, tím je i působivější.“ Tvrdí jeden z jeho odpůrců. Jeho proroctví o vypuknutí 3. světové války, která měla přijít letos na přelomu července a srpna se naštěstí skutečně nevyplnila.


Sám jasnovidec ale tvrdí, že rozhodně není nadšený ze svých vizí a sám si nepřeje nic jiného, než aby se nevyplnily.

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články