Karetní předpověď pro rok 2021 aneb Jaká bude nejbližší budoucnost

Loňský rok nám přinesl mnoho nečekaného, zlého a zasáhlo nás mnoho změn. Jak se to promítne do tohoto roku? Na co se můžeme nyní těšit a čeho se obávat? Tohle všechno nám mohou povědět cikánské karty. Podívejme se, co nám tyto karty předpovídají na rok 2021.

První čtvrtletí roku 2021

Základem je karta Choroba. S ohledem na události minulého roku tato karta jasně naznačuje, že vědomí o nemoci bude v našich životech stále přítomno i během prvních tří měsíců tohoto roku, o čemž jsme se již přesvědčili. Tato hlavní karta je proložena kartami Děti a Nehody. Nový rok slibuje nadějné nové věci. Již existuje nová účinná látka pro prevenci a kontrolu nemoci. Jen čas ukáže, nakolik splní naše naděje, které do ní většina z nás vkládá. Zda se naše naděje vyplní, ukáže až čas. Děti se vyvíjejí, rostou, ale to, co se stane, se ukáže až později.

Druhé čtvrtletí roku 2021

Základem je karta Návštěva. Na jaře se očekává, že omezení a opatření budou uvolněna a my se budeme moci znovu nadechnout. Z virtuálního světa přejdeme do reálného a zažijeme opět skutečnou hodnotu osobních setkání. Na přelomu května a června budeme mít znovu příležitost obejmout své blízké a objevit dar pohlazení a osobního kontaktu. Můžeme také více plánovat, takže nezapomeňte trávit více času v přírodě.

To vše odráží karta Štěstí. Dává naději na jasně pozitivní jaro. Jde o příležitost k obnovení, rozvoji, smíchu, tanci, dobré atmosféře, zkrátka ke všemu, co jsme v roce 2020 stěží mohli mít. 

Třetí čtvrtletí roku 2021

V této části roku se nacházejí karty Smrt, Zpráva a Duše. To naznačuje, že půjde o velmi intenzivní období. Období od července do září může být o hlubokých psychologických myšlenkách, o životě a smrti, o začátku a konci, neustálých a stále se měnících, viditelných a neviditelných, správných a špatných, musíme najít, kým ve skutečnosti jsme. Odkud jsme přišli a kam jdeme, jaký je smysl našich životů.

Smrt je jednou z hlavních transformačních karet. Když něco zemře, zrodí se něco nového. To platí zejména ve smyslu sebepoznání. Musíme být k sobě upřímní a čelit  nejhlubším obavám, které jsou základem všech ostatních obav. Toto období může poskytnout prostor pro zahájení zpracování smutku. Samotný čas ovšem nic nevyřeší, a proto bychom měli věnovat mimořádnou pozornost fyzickému i psychickému zdraví. Vhodné je vyhledat i pomoc odborníka, který vám může pomoci se vrátit do formy a vyrovnat se s celým loňským rokem.

Poslední čtvrtletí roku 2021

Ústředním motivem posledního čtvrtletí je Moudrost. Objeví se archetyp zralého moudrého muže a ženy. Archetyp člověka nese cílené konkrétní plány a řešení. Znamená to rozvíjení a projev síly a vlastní síly. Ženský archetyp symbolizuje svobodné a nekonečné možnosti, intuitivní řešení, projev duchovní síly a citlivosti. Tato moudrá karta není samotná spojená s posledním čtvrtletím tohoto roku. Objevují se zde také Síla a Citlivost.

Toto období je časem k ukončení smutku. Pokud se nám to podaří, život se před námi bude odvíjet z vyšší perspektivy a v jiném paradigmatu. Pokud to dokážeme, můžeme se moudře a vědoměji vypořádat se strastmi, které se mohou objevit v posledních měsících tohoto roku. Závěrečnou stránkou roku je karta Žena, což znamená podřízenost, zranitelnost, nerovné mocenské vztahy. K takovým opatřením a rozhodnutím může dojít na sociální úrovni.

Rok plný změn a zvratů

Souhrnně můžeme říct, že během celého letošního roku se bude odvíjet složitý proces. Bude plný výzev, lekcí, zkušeností, ale stále s sebou ponese možnost rozvoje a transcendence. Pamatujte, že nové dítě v prvním čtvrtletí je stále zranitelné, slabé a čeká na spásu a pomoc zvenčí. Ve druhém čtvrtletí najdeme radost v mezilidských vztazích a poté se duchovně setkáme se začarovanými cestami života a smrti. Na konci roku budete schopni čelit sobě, ostatním, společnosti i životu.

Loňský rok nám přinesl mnoho nečekaného, zlého a zasáhlo nás mnoho změn. Jak se to promítne do tohoto roku? Na co se můžeme nyní těšit a čeho se obávat? Tohle všechno nám mohou povědět cikánské karty. Podívejme se, co nám tyto karty předpovídají na rok 2021.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Filantropikum.com

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek