Tabulka karmy: Zjistěte, co si pro vás osud přichystal podle data vašeho narození a co vás čeká v budoucnu

Po staletí jsou známé různé specifické způsoby věštění pro zjištění budoucnosti, potažmo vašich vlastností, ať už kladných nebo záporných. Objevte ty svoje pomocí karmické tabulky.

mysl a rovnováha i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Zajímá vás, co se bude dít v budoucnosti, tak vyzkoušejte tabulku z dnešního článku. Duše je podle Tibeťanů 9x reinkarnována a každé znovuzrození je spojeno s různými karmickými úkoly. Proto si v přiložené tabulce níže najděte svůj rok narození a podle čísla, se pak orientujte v odpovědích. Graf se jmenuje Mewa a můžete dle něj zjistit v jaké reinkarnaci zrovna žijete a jaký je vám předurčen osud. Mnoho lidí právě zajímá, jak budou ve svém životě pokračovat.

1. Mewa

Jste neklidní a pesimističtí, málo ambiciózní. Dokážete se přizpůsobit každé situaci, takže navenek působíte velmi flexibilně, ale uvnitř jste velmi tvrdohlaví. Měli jste těžké dětství. Snadno se stanete na něčem závislý a měli byste si na to dávat větší pozor. Jste náchylnější na onemocnění ledvin a močových cest. Máte sklony k depresím a potřebujete neustálou lásku a péči. Dle karmy žijete skromným životem. Na svou práci potřebujete ticho a klid.

Tabulka s roky i

2. Mewa

Více než na nějaké ambice se soustředíte na přátelství s ostatními. Nejspíše budete pracovat ve službách, protože to vnímáte jako svoje životní poslání. S největší pravděpodobností dosáhnete svého největšího kariérního úspěchu ve věku 45-47 let. Jste náchylní k chronické únavě, nedostatku energie, onemocnění kůže, vlasů a střev. Moc se nesoustředíte na peníze a zisk, ale můžete být závislými na hazardu. Nejčastěji budete pracovat v zemědělství nebo budete veřejně vystupovat před lidmi.

3. Mewa

Jste velmi nezávislí a optimističtí. Potřebujete neustále být ve středu společenského bytí. Rádi jste středem pozornosti a chcete být neustále aktivní a organizovat různé věci a události. Jste nešťastní, pokud věci nejsou tak, jak si přejete. Nejlépe se budete cítit mezi 34-38 rokem života. Příliš neumíte hospodařit s penězi a to vám může přinést různá úskalí. Může se stát, že budete mít spoustu dluhů. Máte rádi práci, která je kreativní, proto nejčastěji pracujete jako učitel, hudebník, spisovatel nebo umělec.

4. Mewa

Rádi splynete s davem. Jste nerozhodní a poněkud labilní, často se cítíte unavení a slabí. Vaším nejlepším věkem je 38. Neinvestujete čas do věcí, které vás nezajímají. Můžete trpět dýchacími a střevními potížemi. Rodinu si pořídíte až v pozdějším věku nebo vůbec. Vaše práce souvisí s mezilidskými vztahy, komunikací a organizací akcí. 

pracovní tým u stolu iZdroj fotografie: Pexels

5. Mewa

Jste silná osobnost, ale někdy ztrácíte motivaci a nic se vám nechce dělat. Proto budete potřebovat podporu ostatních lidí kolem vás. Máte sklony k závislostem. Pracujete spíše na vedoucí pozici, ale musíte celý život hledat balac, aby jste našli rovnováhu. Můžete mít problém s onemocněními jako jsou střevním onemocnění, rakovina a vysoký krevním tlak.

6. Mewa

Jste velmi duchovní a intuitivní člověk. Máte na sebe i na ostatní vysoké nároky a bojíte se selhání. Nejúspěšnější budete ve svých 40 letech. Neustále hledáte smysl života, díky tomu se stále chcete zlepšovat, máte neklidnou povahu. Můžete si tím přivodit nemoci spojené s s horečkou, bolestmi hlavy a vysokým krevním tlakem. Vašimi nejslabšími orgány jsou srdce a plíce. Povolání, která vám nejlépe budou pasovat jsou: manažer, kněz, právník nebo učitel.

7. Mewa

Jste optimistický člověk, díky vašim skvělým komunikačním dovednostem, dokážete velmi dobře ovlivňovat lidi tak, jak si přejete vy. Dokážete se velmi naštvat na lidi kolem sebe, pokud není po vašem. Naleznete se až po čtyřicítce, pak můžete žít šťastný život. Orgány náchylné k onemocnění: žaludek, ledviny, pohlavní orgány. Plně vás naplňuje láska, toužíte po celoživotním partnerovi. 

8. Mewa

Jste tvrdohlavý a sebevědomí člověk. Jste konzervativní a dokážete manipulovat s ostatními. Moc se ostatním nechce svěřovat, díky tomu máte menší množství přátel. Můžete mít problémy v oblasti zad a ramen. Dalšími nemocemi můžou být skleróza, nervové problémy a chronická zácpa. Peníze jsou pro vás velmi důležité, ale své investice si vždy musíte promyslet.

umělkyně, kreativní práce iZdroj fotografie: Pexels

9. Mewa

Vypadáte velice dobře a spoustu lidí vám závidí, protože to vypadá, že žijete velice honosný život. Nikdo ale neví, co se doopravdy skrývá pod povrchem. Jste velmi impulzivní a netolerantní. Máte přemrštěné nároky na sebe i na všechny okolo. Pokud nedosáhnete žádného úspěchu, budete velice zklamaní. Můžou se u vás vyskytnout problémy nervového systému, dále také nespavost a srdeční nebo oční problémy. Povolání pro vás: spisovatel, herec, diplomat, umělec.

Vše nemusí být pravda

Nezapomeňte na to, že se jedná pouze o obecný popis a vše nemusí sedět na všechny. Tyto náležitosti se zajišťují, pouze podle určitých karmických vibrací na základě vašeho roku narození a rezonance těchto číslic dohromady. Vezměte toto spíše jako zábavu a poté zhodnoťte, zda to na vás sedí. Popřípadě vyzkoušejte i s ostatními v domácnosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články