Každý je jedinečný. Objevte životní mantru pro vaše znamení zvěrokruhu

                   

Každé znamení zvěrokruhu má svou dokonalou mantru, podle které by se měl řídit jejich život. Každé znamení je naprosto jedinečné a mantra jim pomůže žít svůj život lépe. Když si zapamatujete svou mantru, může vám hodně pomoci ve chvílích, kdy se ocitnete v těžké situaci, a jde o skvělý obranný mechanismus.

Vodnář, Ryby, Beran a Býk

Pro Vodnáře platí mantra „otevřené srdce, otevřená mysl.“ Jedná se o opatrné a rezervované osoby, které se někdy potřebují trochu otevřít. Když si udrží otevřené srdce i mysl, jejich život bude najednou mnohem lepší a jednodušší.

Na Ryby se vztahuje „příliš nepřemýšlej a nech to být.“ Toto znamení je velmi intelektuální a analytické. Někdy to ovšem mohou trochu přehánět, což jim zbytečně komplikuje život. Důležité je, aby se nezasekli na jednom místě a dokázali se pohnout dál.

Berani by se měli držet mantry „přijměte to, co je, opusťte to, co bylo, a věřte tomu, co by mohlo být.“ Berani mají tendenci vracet se do minulosti místo toho, aby žili přítomností a dívali se do budoucnosti. Někdy jim to bohužel může hodně uškodit. Díky této mantře si to vždy uvědomí.

Pro Býky platí, že „nic, co stojí za to, není snadné získat.“ Býci dokáží pracovat tvrdě, ale někdy zapomínají na důvod, proč to dělají. Uvědomte si, kvůli čemu pracujete a půjde vám to hned lépe.

Blíženci, Rak, Lev a Panna

Blíženci mají zajímavou mantru: „Pokud to není správné, nedělej to. Pokud to není pravda, neříkej to.“ Blíženci milují své přátele, ale neměli by vždy dělat to, co řeknou. Důležitější je někdy držet se vlastního názoru a jít si za svým.

Rak musí myslet na své emoce s mantrou „nikdy nenech své emoce převládnout nad inteligencí.“ Někdy se Rakům stává, že jejich emoce přebijí mozek a nechají se příliš unést. V některých situacích to nevadí, ale většinou to nepřinese nic dobrého.

Lev: „Není to jen o mě.“ Lvi by si měli pamatovat, že nejsou středem vesmíru. Tato vlastnost je pro ně typická, ale zaručeně jim ještě nikdy nepřinesla štěstí.

Panny mají často problémy se sebeúctou. Mantra „mám na to“ jim pomůže uvědomit si vnitřní sílu a vše, co díky ní mohou dosáhnout.

Váhy, Štír, Střelec a Kozoroh

Váhy by měly „poslouchat své srdce, ale vzít mozek s sebou.“ Váhy jsou velmi intuitivní a emotivní. Někdy jim to ovšem může škodit, a proto by měli vždy zapojit i mysl.

Pro Štíry platí „zabij je laskavostí a pohřbi je s úsměvem.“ Štíři jsou velcí divoši. Udržet jejich agresivitu je někdy velkým oříškem a tato mantra by jim měla připomenout, že lze věci řešit i pozitivně.

Střelec by se měl řídit mantrou: „Buď ochotný poslouchat okolí a učit se. Nemáš vždy pravdu. Nikdo nemá.“ Tímhle bychom se měli řídit všichni, ale pro Střelce to platí obzvlášť. Někdy si totiž myslí, že se nemusí dále rozvíjet a jsou nejlepší.

Kozoroh: „Strach nikdy nezmění výsledek.“ Kozoroh má obavy ze všeho. Myslete na to, že vám to k úspěchu nepomůže a je to naprosto zbytečné.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Trulymind.org

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Marián Žitný

Zobrazit další články