Když se rodiče malého chlapce podívali na záznam kamery v dětském pokoji, úlekem jim ztuhla krev v žilách

Něco neuvěřitelného se podařilo zachytit na kameru v dětském pokoji. Nikdo nechápe, co malý chlapec v noci dělal ve své postýlce. Hrůzné video rodiče umístili na internet.

                   

Mnoho rodičů v dnešní době používá video chůvičky, nebo kamery s nočním viděním, aby mohli mít své děti pod kontrolou, když spinkají v jiném pokoji. Je krásné pozorovat ta nevinná stvoření, jak sladce a klidně oddychují. Některé děti spí bez jakýchkoli problémů, skoro se ani nevrtí. Jiné děti mají zase velice akční spánek a různě cestují po postýlce.

Děsivé video

Rodiče se svým synkem Connorem žijí ve velkém domě. Jelikož má malý chlapec svůj pokojíček, ve kterým spinká sám, maji rodiče v místnosti pro jistotu nainstalovanou kameru. Sledují tak synův spánek, a kdyby se cokoliv dělo, můžou hned zasáhnout. Jednoho večera, když Connor usnul, rodiče jako vždy zapnuli kameru, která nahrávala dění v pokoji. To, co je zachyceno na videu je opravdu neuvěřitelné.

i

Matka a otec šli spát také, takže to, co se odehrávalo v dětském pokojíčku, nesledovali online. Když se ráno podívali na záznam z kamery, nemohli uvěřit svým očím. Byli tak zděšeni, že jen těžko byli schopni slova. Video zveřejnili na sociálních sítích, to se během chvíle stalo hitem internetu, má necelých 14 milionů zhlédnutí a přes 5000 komentářů.

Scéna jako z hororu

Na videu je vidět, jak se malý Connor uprostřed noci probudil a začal volat rodiče. Když nikdo nepřicházel, začal křičet ještě víc nahlas. Matka s otcem ale syna neslyšeli, protože mají ložnici na druhé straně domu a chůvičku u sebe měli v tu dobu již vypnutou. Po marném volání se chlapec snažil vyšplhat na zábradlí postýlky, to je vcelku pochopitelné a normální. Co ale následovalo potom je naprosto neuvěřitelné.

Po chvíli se chlapci podařilo vylézt na okraj postýlky a postavit se na něj. Na něm balancoval po dobu několika desítek vteřin, což je opravdu nadlidský výkon. Poté velmi nebezpečně upadne, naštěstí ale zpět do měkké postýlky. Mnoho sledujících je přesvědčeno, že je chlapec posedlý démonem. Jiní zase spekuluji o tom, že je video jen kvalitně sestříháno. Někteří dokonce tvrdí, že je takovéto chování normální. Co si o tom myslíte vy? Podívejte se na video a zhodnoťte sami.

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články