Pokud si myslíte, že na svoje majitele netrpělivě čekají jen psi, tak jste na omylu. Podívejte se na tuto kočku

Tato kočka každý den čeká na svého páníčka, než se jí vrátí. Ta radost, kterou má, když ho konečně uvidí, je úplně nepopsatelná.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý, kdo má doma psa, tak moc dobře ví, že kdykoliv někam odejdete bez něj, čeká celou dobu na to, až vás konečně uvidí. A když se vrátíte, jeho radost je obrovská. Ale pokud si myslíte, že něco takového s kočkou nikdy nezažijete, tak se podívejte na toto video. Tato kočička totiž čeká na svého pána a on to jednou nahrál. Toto video se stalo velmi oblíbeným.

Kočky jsou skvělé společnice

Možná i vy věříte tomu, že kočky vlastně jejich majitel vůbec nezajímá, že je to pro ně jen někdo, kdo jim dá najíst. Zkrátka, že jsou hrdé, a nikdo pro ně neznamená tolik, co ony samy. Ale ona to není tak úplně pravda. Samozřejmě, že je každá kočka jiná, ale když se o ni budete pořádně starat a ona uvidí, že ji máte skutečně rádi, může se dokonce začít chovat vlastně jako pes.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Majitel této kočky se rozhodl, že světu ukáže, že i kočky netrpělivě čekají na své pány, než se jim vrátí z práce. Tedy aspoň jeho kočička to dělá. Natočil tedy video, které je tak roztomilé, že se během chvíle stalo velmi populárním na internetu. Kočička dlouhou dobu sedí na židli, a vypadalo to, že během chvilky usne. Jenže najednou uslyšela, že někdo odemyká dveře od bytu.

Velmi roztomilé video

Jakmile se otočilo klíčem a začaly se otevírat dveře, kočka už věděla, co se děje. Seskočila z křesla a spěchala přivítat a pomazlit se se svým milovaným páníčkem. A když muž vstoupí do bytu, moc dobře poznal, jak je jeho kočka nadšená. Bylo zkrátka vidět, že jí opravdu moc chyběl a že je ráda, že už je doma. Video vidělo více než 16 milionů lidí a není divu, je opravdu velmi roztomilé.

Pokud se tedy rozhodujete, jestli si kočku pořídit a nebo ne, protože se bojíte, že vám tak akorát všechno poškrábe a ani vás nebude mít ráda, nebojte se. Když se o ni budete dobře starat, budete ji mazlit a zkrátka ji budete mít rádi, bude vám to oplácet. Kočky jsou sice hrdá zvířata, ale také mají city a když si vás oblíbí, budou vás milovat do konce svého života. Dá se říct, že jsou stejně věrné jako psi.

@cat.mando Whoever said cats don’t greet you like a dog does when you come home? #wyzecam #catreaction #catdad #catlife ♬ original sound – Mando and Steven
Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články