Komu dáte přednost a nabídnete mu své místo v tramvaji? Otestujte se a zjistěte jaký jste typ osobnosti

Zamyslete se nad tím, kterou osobu v MHD byste pustili si sednout jako první, a zjistěte, co to o vás vypovídá.

místa k sezení v MHD i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Už se vám někdy stalo, že jste jeli v tramvaji a nevěděli jste, komu své místo nabídnout. Pokud zní vaše odpověď ne, nabízíme vám skvělé řešení v podobě osobnostního testu. Každý má totiž jiné preference a může zaznít odlišné stanovisko než čekáte. I když si třeba myslíte, že odpověď je absolutně jednoznačná. V tom můžeme právě nacházet různé rozdíly mezi lidmi a nabízí to tak jedinečný pohled na určité vlastnosti člověka. Proto vyzkoušejte tento test na různých členech domácnosti a díky tomu, o nich zjistěte něco navíc.

Správný postup při řešení testu

Nejprve se zkuste zaměřit na obrázek jako na celek. Zhodnoťte, jak na vás působí a jaký z něj máte dojem. Pak se zaměřte na jednotlivé čtyři postavy, které můžete pustit sednou. Pozorně si je všechny prohlédněte a zkuste vybrat tu, která vám přijde nejvíce přijatelná a pro vás nejvíce správná. Pokud s tím máte problém, zkuste na to jít vylučovací metodou a pomalu si u každé postavy zhodnoťte, proč právě ji si nevyberete. Popřípadě si sepište takzvané plusy a minusy a následně je mezi sebou porovnejte. Ta postava, která bude mít nejvíce plusů je pro vás ta nejlepší.

Hádanka v tramvaji i

Pokud už jste vybrali svého vítěze. podívejte se níže a vyberte si vyhodnocení dle zvolené postavy. Nezapomeňte na to, že hodnocení nemusí na všechny sedět úplně stejně, protože se zde pracuje s určitou typologií člověka. Jestli vás takové věci zajímají a chcete jít víc do hloubky, zkuste si na internetu najít články s podobnou tematikou, popřípadě vyzkoušejte jiné testy osobnosti.

Těhotná žena s dítětem

Zněla vaše odpověď těhotná žena s dítětem? Tak v tom případě jste s největší pravděpodobností rodinný typ a buď už svou vlastní rodinu vlastníte nebo po ní opravdu hodně toužíte, i když si to třeba úplně nepřiznáte. Také to může plynout ze skutečnosti, že jste zrovna právě také ve stejné životní fázi jako žena na obrázku a tak s ní nejvíce souzníte, protože jste velmi empatická osoba. Dokážete se vcítit do druhých, a když je potřeba nabídnete jim pomocnou ruku.

Stařenka

Dbáte na staré zásady a nepsaná pravidla. Zřejmě jste opravdu stará škola a zajímáte se o etiketu. Vlastníte určité dobré vlastnosti a rodiče vás vychovali k tomu, aby jste se starali o staré lidi a vyjádřili jim určitou úctu a přenechali jí své místo v tramvaji. Jistě víte, že stařenku velice bolí nohy nebo má jiné zdravotní potíže a popřípadě nezvládne udržet rovnováhu a jízdu ve stoje by už nezvládla.

Kluk se zlomenou nohou a berlemi

Jestli pro vás byla jasná tato odpověď. Jste velmi soucitný člověk, který dokáže pochopit těžké životní situace jiných lidí. Když je potřeba rádi přidáte ruku k dílu a pomůžete komukoliv v nouzi, ačkoliv z toho nemáte žádnou odměnu. Určitě se často zajímáte o lidi kolem sebe a často je navštěvujete nebo se snažíte zjistit, jak se jim zrovna daří.

Zombie

Pokud jste zvolili tuto odpověď, máte lehce zvrácenou mysl. Možná už necítíte žádnou radost ze života a tak se snažíte uškodit i ostatním kolem sebe a to i bohužel na úkor toho, že za to ostatní nemůžou. Zamyslete se tedy nad svým životem a zkuste určitá stanoviska přehodnotit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články