Šest týdnů po porodu jí nebylo dobře: Když jí lékař sdělil diagnózu, byla v šoku, jako ještě nikdy

Porod patří mezi největší zážitky, které v životě může žena zažít. Ne vždy ale porod dopadne dobře, občas se s ním totiž pojí mnoho problémů.

lékařka ženě vysvětluje diagnózu i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Eliza a Ben Curby ze Sydney se potkali a byla to láska na první pohled. Láska to byla obrovská – netrvalo dlouho a během pár měsíců Eliza otěhotněla. Oba budoucí rodiče měli obrovskou radost a to i přes to, že jejich vztah netrval déle než rok. O devět měsíců později se jim narodila krásná holčička. Porod proběhl v pořádku a během pár dní se Eliza vrátila se svou dcerou z nemocnice domů. Nakonec se vrátili do normálního každodenního života a obnovili svůj milostný život, ale rozhodli se nepoužívat antikoncepci.

Obrovský šok

Eliza slyšela, že během kojení nemůže žena otěhotnět, takže si byla jistá, že ji nic takového nečeká. Po 6 týdnech se jí ale udělalo velmi špatně. Pocítila pocit, který opět všechno změnil. Cítila se vyčerpaná a měla málo energie na cokoli, to by mohlo být po porodu normální, ale začínala si myslet, že je to něco víc než jen obyčejná únava. Mnoho žen zná svá těla a ví, kdy jsou těhotné, a Eliza na tom nebyla jinak. Měla ale strach, zda nejde o něco vážnějšího a proto navštívila co nejdříve lékaře. 

Těhotenský test ukázal nečekanou zprávu

Ještě dříve, než se rozhodla navštívit lékaře, udělala si těhotenský test. K jejímu překvapení byl ale negativní. Eliza nevěřila tomu, co vidí a udělala si proto raději další dvě. Oba výsledky byly opět negativní. V ten moment začala mít obrovský strach a proto se rozhodla co nejdříve navštívit lékaře. Brzy poté z ní ale strach opadl, protože jí lékař řekl přesně to, co chtěla slyšet. Byla znovu těhotná. Ačkoliv si myslela, že otěhotnět během kojení nemůže, znovu čekala dítě. Pak ji ale lékař řekl překvapivou zprávu.

Výsledky ultrazvuku ji překvapily

Výsledky ultrazvuku lékaře moc nepřekvapily, ale Eliza byla v šoku. Podle všeho totiž nečekala jedno dítě, ale rovnou dvě. V prosinci 2016 mohli na svět přivítat jednovaječná dvojčata chlapce jménem Jack a Wolfe a byli naprosto dokonalí. Jakmile se miminka narodila, Ben a Eliza se do nich zamilovali. Věděla však, že jejich a Charlie život už nikdy nebudou stejné, až bude mít dva bratry. Eliza si od té doby založila svůj vlastní blog  Twingenuity a svůj rušný každodenní život dokumentuje novými vzrušujícími dobrodružstvími o rodině, která se náhle změnila ze 2 na 5 členů rodiny.

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články