Ve vaně cítila, jak se něco dotklo její nohy: Málem dostala infarkt, pobavila však celý internet

Během sprchování zažila děsivou situaci, když se něco z ničeho nic dotklo její nohy. Když zjistila, o co šlo, začala se smát. Její příběh teď baví celý internet.

Žena ve vaně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sprcha nebo vana – místo, ve kterém trávíme každý den. Někdo má koupele rád, proto tráví ve vaně co nejvíce času, který berou za zasloužený relax. Jiní nemají dlouhé koupele v oblibě, proto raději volí rychlou sprchu. Tak či tak, během této aktivity většinou nezažijeme nic zvláštního, překvapivého nebo děsivého. Není divu, že žena, o které je tento příběh, byla v naprostém šoku, když se během koupele něco dotklo její nohy. Málem dostala infarkt, ale když zjistila, o co vlastně jde, začala se velmi smát.

Něco se dotklo její nohy

Byl to obyčejný den, po kterém následovala zasloužená vana. Klára se koupe celý život, každý den, ale nikdy nezažila nic překvapivého nebo šokujícího. Až do nedávna. Když si dávala svou klasickou večerní koupel, začala cítit, že se něco dotýká její nohy. Pochopitelně byla v šoku, zvlášť v moment, když viděla něco černého, chlupatého. Samozřejmě ji okamžitě napadlo, že by mohlo jít o pavouka, takže začala vyšilovat a co nejrychleji vyletěla z vany ven. Když začala zkoumat, co se její nohy dotklo, byla v šoku.

Zjistila, že o pavouka nejde

Černá chlupatá věc, která vypadalo, jako by měla nohy, připomínala pavouka. Naštěstí pro Kláru, která má obrovský strach z pavouků, o pavouka nešla. Když stojíte pod sprchou, je velmi snadné zapomenout na čas a místo. Když horké proudy vody dopadnou na pokožku, zklidňující účinek je okamžitý, což zažila i Klára. Pochopitelně byla v obrovském šoku, když se něco dotklo její nohy. Děsivý pavouk, který měl být onou věcí, která se dotkla její nohy, nakonec pavouk vůbec nebyl. Šlo o něco mnohem vtipnějšího a méně děsivého.

Umělá řasa v ruce i

Internet se jejímu příběhu směje

Moje duše opustila mé tělo a vyskočil jsem z vany tak rychle, že jsem měla nohy suché, než dopadly na zem. Klouzala jsem po podlaze koupelny a moje holé nohy se klepaly na studených dlaždicích,“ píše Klára. „Mohla to být stonožka nebo možná pavouk, ale když jsem to prozkoumala, začala jsem se hrozně smát. Se špinavou štětkou v ruce, kterou jsem měl připravenou k zabití pavouka, jsem stála a nevěřícně kroutila hlavou. Nešlo vůbec o pavouka, ale o umělé řasy. No nedostali byste na mém místě infarkt?,” ukončuje svůj příběh. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články