Koupila si čivavu za výhodnou cenu. Když viděla, co z ní vyrostlo, byla zděšená. Toto rozhodně nečekala

Dlouhou dobu snila o čivavě, tak si ji nakonec pořídila a to za dost přijatelnou cenu. Netrvalo dlouho a brzy zjistila, že byla podvedena. Nešlo totiž vůbec o plemeno čivavy.

Černobílé štěně i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Uživatelka TikToku, Jordan Skye, sdílela na svém profilu krátké video, kde se představila se svým milovaným psem. Skye ve videu prozradila, že si ho pořídila za téměř 7 000 Kč jako „dlouhosrstou čivavu“, ale bohužel se ukázalo, že pes není toho původu, který si přála. Tento případ přilákal velkou pozornost a mnoho lidí se k tomuto tématu začalo vyjadřovat. Jordan Skye chtěla touto zkušeností upozornit ostatní na to, jak je důležité být při nákupu zvířat opatrný a pečlivě si ověřit jejich původ. Svého pejska si totiž pořídila bez papírů, tudíž neměla informace o jeho původu.

Koupila zajíce v pytli

Mnoho lidí se stává obětí podobných podvodů. Jordan Skye se proto rozhodla podělit se svým příběhem a varovat ostatní před podobnými situacemi. Nicméně, mnoho lidí na internetu se vyjadřovalo k tomuto tématu s rozdílnými názory. Někteří se jí vysmívali, že se nechala podvést a že by měla být více opatrná. Na druhé straně se však objevovaly i komentáře lidí, kteří vyslovili svůj soucit s tím, co se Jordan Skye stalo. Ti tvrdili, že se to stává velmi často a že je to velký problém. Tento případ také ukázal, jak různorodá může být reakce lidí na stejnou situaci.

Nešlo vůbec o čivavu

Pes čivavy je obvykle velmi drahý, a proto někteří majitelé se rozhodnou prodat své zvíře za nižší cenu jen proto, aby našli kupce. Bohužel se takto mohou stát obětí lidé, kteří si myslí, že kupují zvíře požadovaného plemene, ale nakonec se ukáže, že pes není toho původu, který si přáli.

@jordanskyehair He is the best doggie tho ❤️#dog #dogsoftiktok #scam ♬ OG THE PASTELS – Kneely_Knight

Skye byla zpočátku nadšená, že ušetřila peníze na koupi psa, kterého si vysnila. I když byl pes Kivi velmi roztomilý, rozhodně nejde o plemeno, které jeho majitelka chtěla. Na to, jak její pejsek nakonec vypadá, se můžete podívat níže. Většina lidí tvrdí, že šlo už na první pohled poznat, že nejde o čivavu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články