Propíchněte jehlou banán a sledujte, co se stane. Lidé by tento kouzelný trik zaručeně měli znát

Jak oživit setkání s přáteli či zkrátka pobavit své příbuzné? Jednoduché, ale přesto působivé triky vždy zaručeně fungují. Zjistěte, jak funguje tohle kouzlo zahrnující banán a jehlu.

                   

Banány jsou nejen velmi lahodné kousky ovoce, ale jsou také nesmírně zdravé a jsou důležitými zdroji vitaminů. Jíst dva banány denně může udělat zázraky pro váš fyzický i psychický stav. Ale napadlo vás někdy do banánu zapíchnout jehlu? Pravděpodobně ne, ale nyní se podívejte na důvod, proč byste to měli vyzkoušet, jelikož se jedná o opravdu šikovný trik.

i

Co budeme potřebovat?

K dokončení úkolu budete potřebovat následující vybavení a předmět: rovný špendlík či jehlu a obyčejný banán. Zapíchněte jehlu tam, kde chcete provádět řez, a držte ji na místě, dokud nevytvoříte dírku a pohybem zleva doprava jehlou projeďte skrz dužninu banánu. Celý proces můžete několikrát opakovat, pokud chcete banán nakrájet na více kousků. Řezy provádějte opatrně vždy několik centimetrů pod sebou tolikrát, abyste dosáhli libovolného množství kousků banánu.

Na co si dávat pozor

Namísto poškození banánové slupky je trik v tom, že se vám musí podařit čepelí jehly pouze lehce propíchnout banán. Abyste tohoto dosáhli, musíte jehlu skutečně nechat přišpendlenou v jednom bodě a pouze s ní vodorovně pohybovat tak, aby nebyla narušena slupka. V závěru celého procesu bude banán vypadat tak, jako by nikdy nebyl porušený. Je ale docela oříšek dostat se přes slupku a tkáň natolik nenápadně, aby po sobě jehla zanechala pouze tečku a kouzelný trik tak vyšel se vší parádou.

Ohromující překvapení pro vaše okolí

Když jste zvládli těžce odpracovanou stránku celého triku, můžete konečně začít s velkým odhalením. Svolejte své blízké a předveďte jim celé divadélko. Uchopte banán do ruky a dělejte, jako byste pomocí své síly banán stěží roztrhli napůl, zatímco jej držíte v obou rukách. A když potom banán otevřete… Celý kus ovoce je již opravdu nakrájený! Banán tak můžete snadno sníst ihned po oloupání.

i

Další podobné vychytávky

A tady máte další zábavný tip: proveďte tento trik opět tak, aby by vaši přátelé neviděli, co děláte. Pak je nechte oloupat banán a sledujte jejich pohledy, když jej sami naleznou již nakrájený. Touto cestou ani nebudou podezřívat, že v tom máte prsty vy! Budou si myslet, že se jedná o zázračný typ banánu z obchodu.

Kouzlo vhodné i pro menší

Tento jednoduchý kouzelnický trik je vhodný také pro děti, protože nevyžaduje velkou přípravu a nemá žádné riskantní nebo náročné kroky. Obzvlášť s dětmi ale mějte k dispozici dostatečný počet banánů, jelikož se trik nemusí povést napoprvé. Také u velmi malých dětí by měl dospělý pomáhat tím, že bude pracovat s nimi a dohlížet na bezpečnost. Aby to šlo hladce, budete muset děti nejprve seznámit s praktickým školením, abyste předešli úrazům. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články