Policie zatkla ženu, která kradla v obchodě: Policisté byli v šoku, když se podívali na nohy jejích dětí 

Krádež je zločin, za který musí být lidé potrestáni. Občas ale ti, kteří se takového zločinu dopustí, nemají jednoduše na výběr. A přesně to byl i případ této ženy.

Žena je zatčena policisty i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud něco chceme, nezbývá nám nic jiného, než si to koupit. I když, je tu ještě jedna možnost, kterou však zákon z logických důvodů nepovoluje – krádež. Všichni jsme od dětství naučeni k tomu, že krást se prostě nemá. Rodiče nás to učí odmala, u některých jedinců je to však zbytečné a krádeže se nakonec stejně dopustí. Většina z nich policie chytí a kvůli porušení zákonu si tak odpykají příslušný trest. Není tomu ale tak vždy. Například v případě této ženy, matky několika dětí, skončila její krádež lépe, než očekávala.

Rozhodla se krást v obchodě

Byl to naprosto obyčejný den, dokud mladá maminka, která neměla peníze, nezačala krást v místním obchodě. Bezpečnostní strážníci v obchodě v Marylandu ji přistihli, jak se snaží ukrást dva balíčky plen v hodnotě přibližně 1 000 Kč. Ochranka se zachovala tak, jak měla, a na místo přivolala strážníky policie. Následoval krátký výslech, během kterého měla matka dětí vysvětlit, proč plenky ukradla. Ve skutečnosti však nebylo co vysvětlovat – všem bylo jasné, že matka na plenky neměla dostatek peněz. 

Smutný příběh

Matka, která byla v obchodě zadržena, měla 6 dětí. Když se ji policie ptala, proč se rozhodla ke krádeži, řekla jim svůj smutný příběh. Před 4 lety jí zemřel manžel a ona neměla dostatek peněz na to, aby všechny své děti uživila. Když se policista podíval na její děti, které na sobě neměly ani boty, bylo mu okamžitě jasné, že žena mluví pravdu. Bez manžela, který zemřel během autonehody, byl život pro ní i její děti velmi složitý. Policista si moc dobře uvědomoval, čím si žena prochází, a tak se rozhodl konat.

Setkala se s pochopením

Namísto toho, aby byla žena za krádež jakkoliv potrestána, setkala se s pochopením a empatií. Policista, který celý případ měl na starost, se rozhodl ženě pomoci. Vrátil se do obchodu, ze kterého zboží odcizila a rozhodl se, že za něj zaplatí. Bennett Johns koupil plenky za své peníze. Policista pochopil, že žena má velké problémy a potřebuje pomoci.. Poslechněte si neuvěřitelně dojemný příběh na videu níže. Toto je malá připomínka toho, že ne všichni jsou stejní a že věci nejsou vždy takové, jaké se zdají být.

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články