Králové ironie a sarkasmu. Od těchto znamení zvěrokruhu nejčastěji uslyšíte uštěpačné komentáře

                   

Ironie je někdy horší než samotné nadávky. Kousavé, posměšné a ironické chování vůči ostatním lidem dokáže udeřit a bodnout do srdce mnohem hlouběji než některá hrubá slova. V takovém chování jsou zvláště zdatná následující znamení zvěrokruhu, která svými uštěpačnými komentáři dokážou zranit nejen cizí lidi, ale i své blízké. Ještě ke všemu s úsměvem na tváři.

Vodnář

Jednička v sarkasmu a výsměchu. Vodnář je chladný a vůbec mu nevadí, že by svými slovy mohl někomu ublížit. Buďte v jeho přítomnosti opatrní, nevstupujte do jeho mířidel a příliš ho neposlouchejte, abyste nechytli zásah.

Býk

Lidé narození v tomto znamení nefiltrují žádné své myšlenky. Ani nemají tu snahu. Cokoli mají v hlavě,  hodí na vás jako cihlu, aniž by přemýšleli, jestli vás jejich slova budou bolet nebo vás urazí. Je jim úplně jedno, jestli jste to vůbec chtěli slyšet. Jsou sarkastičtí, ale jedna věc se jim upřít nedá – mají vytříbený smysl pro humor.

Blíženci

Blíženci mají ostrý jazyk, který když chtějí použít, není úniku. S úsměvem si z vás dokážou dělat legraci, která je kolikrát na hraně nebo už daleko za hranicí. Možná vám jejich slova hned nedojdou, ale jakmile pochopíte, budete mít chuť jim dát facku.

Štír

Sarkastické komentáře a černý humor jsou dva charakteristické rysy každého Štíra, kterého lze zvolit za krále sarkasmu a ironie. Občas se ale ve svém humoru ztratí a neuvědomí si, že hází jeden útok za druhým.

Kozoroh

V neposlední řadě je Kozoroh. Zvláště ironický je vůči lidem, kteří jsou na vyšší pozici nebo schopnější než on.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články