Krzysztof Jackowski přišel s další prognózou, tentokrát na měsíc březen. Moc optimisticky to ale nevypadá

Známý jasnovidec zveřejnil, co čeká Polsko v měsíci březnu. Tato předpověď bude mít dopad na ekonomiku nejen polského státu, ale také celého světa.

věštecká koule i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Kdo by neznal Nostradama nebo třeba Babu Vangu. O těchto známých světových věštcích slyšel snad každý. Někteří lidé jejich předpovědím věřili a věří, jiní je přecházejí bez jakéhokoli povšimnutí, ostatní se jim spíše vysmívají. V dnešní době existuje také několik jasnovidců, kteří předpovídají budoucnost nejen jedincům, ale také státům a celému světu. Je však pouze na vás, zda těmto věštbám uvěříte, nebo ne.

Známý polský jasnovidec

Jasnovidectvím nazýváme vidění nefyzických realit, jež funguje na základě otevření třetího oka. Jedná se o spirituální schopnost, kterou je třeba rozvíjet. Patří k základním esoterickým kategoriím. Jasnovidec tedy dokáže předpovědět budoucnost, která se ale vlivem člověka samotného nemusí vždy naplnit. I jasnovidci jsou lidé a mohou se mýlit. Může se stát, že ne vždy se jejich předpovědi vyplní.

Hned v sousedním Polsku žije ve městě Człuchov muž jménem Krzysztof Jackowski, který je v tomto státě známým jasnovidcem. Narodil se 1. června 1963 a tomuto odvětví se věnuje od svých sedmadvaceti let. Jak sám říká, jasnovidectví je jeho životním posláním. Věnuje se mu naplno a své věštby pravidelně zveřejňuje. Jeho prognózy se týkají celého světa. Dokonce napsal i knihu s názvem Jasnovidec v policejních službách.

Jaké jsou jeho prognózy?

Dle jeho předpovědi březen 2023 ovlivní mnoho aspektů života v Polsku. Bohužel jeho prognózy nejsou příliš optimistické. Ať už Jackowskému věříte nebo ne, jeho vize a proroctví vždy způsobí rozruch a jsou velkým tématem k diskusi. Poslední slova tohoto vizionáře vyvolala v nadcházejícím měsíci značné obavy. Vyjádřil se k situaci na Ukrajině i celkové ekonomice.

počítání účtů, inflace iZdroj fotografie: Pexels

Jak sám uvedl: „Bohužel, pokud jde o naši zemi, březen pro nás nebude příliš dobrý. Jde o sociální a politická témata a o to, co se děje na Ukrajině. Věci se dost zkomplikují.“ Dle jeho slov dojde v březnu k oslabení polské ekonomiky. Inflace, která v tomto státě byla po celý loňský rok a i nyní je vysoká, opět poroste, ale tentokrát ne cenově. Spíše v tom smyslu, že ekonomika začne slábnout. A to Polští občané velmi pocítí. „Myslím, že březen nám ukáže, že se zlotým se opět začne dít něco špatného. Zeslábne.“ dodal nakonec Jackowský.

Teď je tedy otázka, zda se dá tomuto vizionáři věřit a jak moc se jeho věštby naplní. Pokud by však opravdu polský zlotý zeslábl, pro některé české občany by to byl velký přínos. Jelikož v dnešní době čím dál víc Čechů jezdí nakupovat do Polska, při oslabení měny by to znamenalo ještě levnější zboží. Je tedy možné, že by na nákupy k polským sousedům jezdilo ještě mnohem větší počet českých obyvatel, než tomu bylo doposud.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články