Léčivý nápoj z přírodních ingrediencí, který vám pomůže odbourat veškeré tuky

Tento přírodní nápoj vám pomůže nakopnout metabolismus a urychlit proces hubnutí. Stačit vám budou pouze 4 levné ingredience.

                   

Ačkoliv je pro správné a zdravé hubnutí důležitý pravidelný sport a pevná strava, existují určité přírodní prostředky, které vám tento náročný proces dokáží usnadnit. Jejich kombinace totiž pomůže vašemu tělu nastartovat metabolismus, urychlit proces regenerace a podpořit trávení, takže vaše tělo bude snáze pálit nahromaděné tuky a s nimi půjdou i vaše přebytečná kila dolů.

Kouzelný recept pro hubnutí

Někteří lidé, zaslepení touhou shodit přebytečná kila, jsou ochotni vyzkoušet cokoli. Namísto však neustálého kupování chemických přípravků pro hubnutí stačí udělat jediné – dodržet pevnou stravu, sportovat a přidat do svého jídelníčku správné potraviny, které přirozeně podporují proces hubnutí. A právě tento recept je pro odbourávání tuků jako dělaný. Budete k němu potřebovat následující potraviny:

  • Malý kousek čerstvého kořene zázvoru
  • Několik lístků čerstvé máty
  • 8 sklenic vody
  • Jedna okurka
  • Jeden organický citron

Příprava je naprosto jednoduchý. Citron důkladně omyjte a nakrájejte na plátky, aniž byste ho oloupali. Poté nakrájejte okurku na malé kousky a společně s nakrájeným citronem ji přidejte do větší nádoby. Do nádoby následně přidejte 8 sklenic vody, přidejte nastrouhaný zázvor a omyté lístky máty. Nádobu se všemi ingrediencemi přikryjte a nechte ji přes noc v lednici. Takto připravený nápoj pijte po celý váš den.

Výhody citronu

Citron je potravina bohatá na vitaminy a minerály, která má mnoho zdraví prospěšných účinků. Kromě toho, že posiluje imunitní systém, také obsahuje mnoho antioxidantů, které pomáhají chránit tělesné buňky před poškozením způsobeným volnými radikály, stimuluje metabolismus a dodává tělu dostatek vlákniny.

iZdroj fotografie: Pexels
Fotografie: Pexels

Zázvor

Zázvor patří mezi nejsilnější přírodní léčiva, které zlepšují trávení, zpomalují proces stárnutí, zmírňují nadýmání a nevolnost. To vše především díky jeho hojnému obsahu antioxidantů, které navíc disponují protizánětlivými účinky zmírňuje bolest, snižují hladinu cukru v krvi a zabraňují vzniku rakoviny.

Okurka a máta

Pokud jde o hubnutí, okurky patří mezi ty nejvhodnější potraviny. Tato zelenina je bohatá na vitamíny, vápník, vlákninu a hořčík a pomáhá udržovat tělo hydratované – 95% jejího obsahu totiž tvoří voda. Máta dodává nápoji svěží chuť, uklidňuje mysl a díky svým antioxidantům podporuje paměť a zachování klidné mysli.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články