Celou zeď začala polepovat páskou, pak ji natřela a pásky odlepila. Výsledek této techniky vás překvapí

Tato žena je opravdová umělecká duše. Je neuvěřitelně kreativní a talentovaná, což dokazuje také její poslední dílo, které se okamžitě stalo hitem internetu.

Žena maluje na zeď i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jana je jednoduše umělkyně srdcem i duší. Její originální návrhy můžeme vidět na kanálu Youtube, který provozuje, aby inspirovala ostatní. Kanál je velmi oblíbený, protože umělkyně krok za krokem ukazuje, jak s trochou trpělivosti a talentu vytvořit jednoduchým způsobem něco výjimečného. Její tvorba je mnohostranná, ale mezi její oblíbené projekty patří způsoby, jak renovovat šedivé a ponuré zdi. Její nápady jsou skvělé, konečné výsledky jsou pokaždé dechberoucí!

Její nový nápad obletěl internet

Zvlášť oblíbeným se stal jeden z jejích originálních projektů, na který dívka použila obyčejnou malířskou pásku. S její pomocí a trochou kreativity vytvořila úžasnou kompozici. Umělkyně si nejprve vytvořila návrh na kus papíru, aby se jí později lépe vizualizoval na zdi. Na začátek nejtěžší úkol, vytvoření prvního prvku celého grafického návrhu. Pak už to šlo jako po másle – následovalo kopírování prvku tak, aby vznikla celá symetrická kompozice. Když byl vzor hotový, přišel čas na samotný návrh, přičemž autorka lepila kousky pásky, které odrážely její představu.

Lepící páska na zdi i

Chtělo to mnoho trpělivosti

Tento úkol vyžaduje opravdu hodně trpělivosti a času, ale pro konečný výsledek to stojí za to. Po přenesení celého návrhu na stěnu je důležité se ujistit, že je páska dobře přilepená, a přitlačit ji v místech, kde je to potřeba. Autorka to udělala pomocí obyčejné čajové lžičky. Aby se nezkazil efekt, je důležité počkat, až barva zcela zaschne. Jinak může dojít ke stékání nebo rozmazání vzoru. Po 24 hodinách začala Jana pomalu odlepovat pásku, aby nakonec odhalila celou kompozici. Musíme uznat, že efekt je úžasný! Konečný výsledek se vám zaručeně bude líbit.

Lepicí páska výsledek práce i
Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články