Zrodila se hvězda – teprve osmnáctiměsíční chlapeček dobývá svět originálním tanečním vystoupením

Malý chlapec byl vyzván, aby na velkém pódium zatančil, co umí. Teprve ve věku roku a půl ukázal, jak velký talent má a co ho nejvíce baví.

Malý chlapec klobouk i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Dnešní maminky se věnují svým dětem mnohem více, než tomu bylo dříve obvyklé. Je to dáno jednak tím, že mají na péči o dítě více času, a také proměnou vztahu k osobě dítěte. Na dítě je pohlíženo jako na rovnocenného partnera a rodící se osobnost. Není proto zvláštní, že dětem se již od útlého věku hledají různé formy zábavných aktivit – od uměleckých po sportovní a intelektuální. Dokladem toho je tento malý chlapeček jménem Hunter, který svůj taneční talent začal rozvíjet už ve věku jednoho a půl roku.

Po kom to ten chlapec asi má

Hunterova maminka je učitelka tance, a tak není divu, že Huntera začala vyučovat velice brzo. Navíc byl neustále přítomen na studiových hodinách, během kterých slyšel taneční písně stále dokola. Po matce také zdědil svůj nepochybný talent pro hudební a taneční cítění. A rozhodně netrpí trémou ani studem. Když jeho matka zpozorovala, jak rád se předvádí, dala mu možnost vyzkoušet si v tak nízkém věku již velké pódium.

Hunterovým oblíbeným hudebním stylem je bezesporu RnB. Vždy, když jej chlapec slyšel hrát, tak se dal do tance. Pro jeho první taneční vystoupení mu proto maminka vybrala chytlavou píseň od Beyoncé „Get Me Bodied“. Oblečený ve slušivém, ale ležérním stylu – hnědá čepice bekovka, bílé tričko, volné khaki kraťasy, byl vyzván, aby předvedl, co umí. A chlapec v náročné úloze nezklamal!

Hunterovo vystoupení je stále populární

Když se pustila skladba, Hunter zvážněl. Vypadalo to, že opravdu poslouchá její tóny a připravuje se na taneční choreografii. Když však skončila pomalá část v songu a začala hrát rytmická hudba, Hunter to pořádně rozjel! Následovala exploze tanečních pohybů, kdy se Hunter sebevědomě vrtí nebo tancuje po špičkách. Předvádí pořádnou show. Publikum chlapcův výstup za to odmění bouřlivým potleskem a jásotem. Na konci si sám sobě zatleská i Hunter.

Ačkoliv je video již staršího data, k dnešnímu dni má neuvěřitelných 40 miliónů shlédnutí. U diváků je však pro svoji bezprostřednost a originalitu stále velmi oblíbené. Od té doby Hunter již trochu povyrostl, vzpomínku na svoje první sólo vystoupení má však na kanálu YouTube pořád schovanou. Video s Hunterovou parádní exhibicí můžete sledovat zde.

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Bohumila Kočvarová

Zobrazit další články