Chůva si myslela, že ji nikdo nevidí. Matka si mezitím tajně natáčela, co dělá s její dcerou

Rodiče chtěli mít jistotu, že vybrali správnou chůvu pro své dítě. Matka malé dívky se ji proto rozhodla zkontrolovat.

                   

Rodiče neradi svěřují své dítě do péče někomu cizímu. Jsou-li ale pracovně vytíženi a nemají příbuzné, kteří by jim děti pohlídali, nezbývá jim nic jiného, než si najmout chůvu. I když projde vstupním pohovorem, nikdy nemohou dopředu vědět, jak bude s jejich ratolestí vycházet. Matka byla vůči osmnáctileté chůvě trochu skeptická, a tak se rozhodla, že si tajně natočí, jak se chová k její dceři.


Rodiče sháněli pro svou dceru chůvu

Osmnáctiletá Denisa nebyla pro rodinu úplně cizím člověkem. Byla to dcera od jejich souseda, která si při studiu na vysoké škole přivydělávala jako chůva. Když se to rodiče malé Emmy dozvěděli, ihned ji oslovili, protože pro svou dceru zrovna chůvu sháněli. Denisa byla milá dívka, která to s jejich dcerou uměla, přesto si její matka občas ráda zkontrolovala, co s její dcerou dělá. Přece jen ji svěřila do péče to nejcennější, co má.

i


Matka slyšela z podkroví nějaké zvuky

Jednoho dopoledne, když matka pracovala na důležitém projektu pro svého klienta, uslyšela z podkroví nějaké zvláštní zvuky nesoucí se z prvního patra. Rozhodla se tedy, že se půjde raději podívat, co dole chůva s její dcerou dělají. Potichu sešla po schodech a nahlédla tajně přiotevřenými dveřmi do obýváku. V tu chvíli stála jako opařená.


Netušila, že něco takového chůva dokáže

Už když matka sešla dolů do chodby, měla tušení, co se v obýváku děje. A tak vytáhla svůj mobilní telefon a začala všechno nahrávat. Musela ale vejít přímo do obývacího pokoje, aby se přesvědčila na vlastní oči, že tyto tóny pochází přímo od jejich chůvy. Byl to pohled k nezaplacení a Emmině matce v tu chvíli vyhrkly do očí slzy. Jejich chůva malé Emmě zpívala známou píseň z produkce Disney a při tom jí pomáhala česat panenky Barbie. Její hlas byl naprosto úchvatný, matka neměla ani ponětí, že je jejich chůva tak hudebně nadaná.

i


Video bylo sdíleno na Youtube

Poté, co matka sdílela toto video na Tik Toku, stala se z jejich chůvy hvězda. Video zhlédlo už milión uživatelů a má samé pozitivní ohlasy. Netřeba říkat, že kdyby se Denisa jednou rozhodla pro kariéru v hudebním průmyslu, jistě by měla obrovskou šanci uspět. A kdo ví, třeba ji díky Emmině matce osloví nějaký hudební producent nebo hledač talentů. Zatím se ale plně věnuje roli chůvy, která ji kromě zpívání také velmi baví.

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články