Tatínek během chvilky přišel o své 3 děti: To, co jim udělala jejich matka, je nechutné

Příběh o krkavčí matce, která zabila všechny svoje děti, obletěl celý svět. Na tatínka, který se vracel z nákupu, čekal při příchodu domů nepředstavitelně krutý pohled.

Žena zatčena policií i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Obecně se vražd dopouští především muži. Vraždy vlastních dětí nejsou časté, ale když už k nim dojde, mají je na svědomí tatínkové. Častokrát při tomto činu přijde o život i maminka. Jde o čin z pomsty, většinou takto chovají muži, které jejich manželka podvedla nebo je chce z určitých důvodů opustit, i s jejich dětmi. V tomto případě připravila o život malé andílky matka a to z naprosto nepochopitelných důvodů. Když se tatínek vrátil domů z nákupu, čekal ho naprosto šokující pohled.

Nechutný čin krkavčí matky

Dvaatřicetiletý otec byl vyslán svou manželkou na nákup jídla. Netušil, že jeho se ho snaží vyslat z domu proto, aby dokonala svůj neuvěřitelně krutý plán. Její manžel přitom vůbec neměl tušení o tom, že by jeho žena nad něčím takovým přemýšlela. Podle jeho vlastních slov, která pronesl před okresním soudem, byl jejich vztah bezproblémový a žena nevykazovala žádné známky toho, že by chtěla dětem ublížit. O to překvapivější pro všechny bylo, když děti připravila o život. 

Z výpovědi otce mrazí

Usmívala se a byla šťastná a nic nenasvědčovalo tomu, že by chtěla dětem ublížit,“ řekl Patrick, otec dětí, před okresním soudem. Lindsay, matka dětí, byla obviněna z vraždy tří dětí – 7měsíčního Callana, 3letého Dawsona a 5leté Cory. Všechny děti uškrtila gumou na cvičení v rodinném sklepě.

K otřesnému činu došlo 24. ledna v Duxbury, Massachusetts. Po smrti dětí si Lindsay údajně pořezala zápěstí a hrdlo a poté vyskočila z okna své ložnice ve druhém patře ve snaze spáchat sebevraždu, uvedli žalobci. Před soudem ale tvrdila, že je nevinná a že se žádného trestného činu nedopustila. 

Matka se svým dítětem i

Jaký bude trest?

Žena je po pokusu o sebevraždu ochrnutá.  Prokurátoři tvrdí, že údajné vraždy byly provedeny s „extrémní krutostí“ a obviňují Lindsay, že úmyslně poslala svého manžela Patricka na nákup, aby mohla uskutečnit svůj krutý plán. „Svého manžela poslala na nákup a následně sledovala jeho pohyb na Apple Maps, aby zajistila, kolik času jí na nechutný čin zbývá,” tvrdí žalobci. Lindsay momentálně čeká na výsledky psychiatrického vyšetření. Rozsudek si vyslechne 2. května.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články