Matka sebere všechny své věci a vlastní děti. Dlouho žije v zahraničí, než ji objeví vlastní manžel

I zamilované páry mají své stinné chvíle. Ty ale obvykle nemají dlouhého trvání, ale občas se drahá polovička zkrátka sebere a odejde.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Hluboce se milovali. Poznali se ještě na střední škole, ale dohromady se dali až na vysoké škole, od té doby byli spolu. John Clark žil společně se svou ženou Eileen a jejich dětmi v Novém Mexiku. Oby měli skvělou práci, která je nejen bavila, ale i vydělávala. Mohli si tak dovolit koupit nový krásný dům i auto, o prázdninách jeli na dovolenou, kterou si všichni užili. Každý by o nich mohl říct, že to byl harmonický pár, který se jen málokdy hádal. A když už na hádku došlo, bylo to kvůli nějaké prkotině a po chvíli byli zase za jedno.

Zkreslená realita

Bohužel, v realitě to bylo všechno naprosto jinak. John šel jednoho dne do práce, jako každý jiný den. Mezitím Eileen zabalila kufr sobě a svým třem dětem a odešla. Nechala za sebou na lednici pouze jeden vzkaz, a to, že jede s dětmi na dovolenou. Bylo to totiž období prázdnin. Johna čekalo doma nemilé překvapení, jeho žena tam nebyla, jeho děti taktéž ne. Po pár minutách hledání našel lístek se vzkazem, že jsou všichni na dovolené. A proto v klidu čekal, ale týden, dva plynuly a on se začal obávat o jejich bezpečí.

matka se třemi dětmi iZdroj fotografie: Unsplash

Okamžitě kontaktoval FBI, která zařadila všechny čtyři osoby na seznam nejhledanějších osob světa. Všichni hledali, ale marně. John zuřil, nechápal, jak se mohla vlastní manželka zachovat tak krutě, vždyť ji a své děti nekonečně miloval. Vždy na ně myslel a dával je na první místo, udělal by cokoliv, aby je dostal zpět. Roky plynuly a on začínal chápat, že ona nebyla ta pravá. Po 15 letech se konečně objevila stopa, v Londýně. Nechápal, jak mohla jeho žena žít v Londýně, dlouhých 15 let a nic mu neříct, ani zmínku o dětech.

Znovu přivítání s dětmi

Pořád to ovšem nebyla ta chvíle, kdy vybuchl jako bomba. To nastalo ve chvíli, kdy zjistil důvod jejího útoku. Prý byl John agresivní a neschopný, pravidelně ji bil a mlátil. John ovšem neměl násilnou minulost, a proto byl jeho trestní rejstřík naprosto čistý a uznán jako důkaz. Mezitím byla Eileen vydána do Spojených států, kde byla obviněna z únosu dětí. Johnovi se alespoň splnil jeho sen, mohl být na chvíli s vlastními dětmi, které mnoho let neviděl.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Zobrazit další články