Matka porodila dvojčata. Třicet minut na to přichází její ošetřující lékař s šokující zprávou

Manželé se těšili na svého dalšího potomka. Měla to být dvojčata. Lékař ale po porodu přišel se špatnou zprávou.

                   

Medicína je v dnešní době už na velmi vysoké úrovni. Stále se dělají nové a nové výzkumy, vyrábí se nové léky, máme k dispozici nejnovější přístroje a technologie, které už prakticky dokáží sami operovat. Člověk by uvěřil, že se za jejich pomoci už nedá udělat žádná chyba. Ta se ale může stát vždy, když zde hraje roli lidský faktor. I když by se to stávat nemělo, tak nikdo není dokonalý, a sem tam se prostě může splést.


Manželé čekali druhé dítě, byla to dvojčata

Todd Bailey a jeho žena Nicola čekali své druhé dítě. Doma měli již čtyřletého syna a nyní se z ultrazvuku dozvěděli, že čekají dvojčátka. Nicol poznala, že je těhotná ještě předtím, než vůbec šla na první kontrolu. Měla těhotenské nevolnosti a jediné, co se jí zdálo zvláštní, bylo až moc velké břicho v tomto týdnu těhotenství. Když pak uviděla na ultrazvuku dvě srdíčka, pochopila proč. Těhotenství se zdálo být celou dobu bezproblémové, nic nenaznačovalo tomu, že by se s dvojčátky mělo něco dít. Porodila ale předčasně ve 33. týdnu.

i


30 minut po porodu jí lékař sdělil špatnou zprávu

Nicol se narodily dvě holčičky, které dostaly jména Harper a Quinn. Jelikož porod přišel dříve, než se očekávalo, musela být dvojčátka ihned převezena do inkubátoru. Lékař, který Nicol odrodil, se po 30 minutách vrátil k ní na pokoj, aby ji sdělil špatnou zprávu. „Omlouvám se, udělal jsem chybu a nepřišel na to, že jedna z holčiček je nemocná“ řekl. Nicol se strachem málem zastavilo srdce, myslela si, že jí doktor sdělí, že jedna z dívek zemřela. Nic takového se naštěstí nestalo, ale přišel jí říct, že jedna holčička se narodila s Downovým syndromem.

i


Rodina vzala diagnózu statečně

Nicol spadl po sdělení diagnózy ze srdce obrovský kámen. Ano, není to nejlepší věc, kterou mohla slyšet, ale důležité pro ni v tu chvíli bylo, že její dcera nezemřela. Navzdory diagnóze její druhé dcery byla šťastná, že má tři úžasné děti a milovala je bez rozdílu. Věřila, že bude mít Harper i tak skvělý život, protože je obklopena lidmi, kteří jí milují a budou jí se vším pomáhat, jak jen budou moct. „Všechno se dá zvládnout, když máte kolem sebe lásku“ pronesla tenkrát Nicol a měla pravdu.

i

Její syn své dvě sestřičky zbožňuje a líbá je a hladí při každé možné příležitosti. Dokonce je svým rodičům pomáhá přebalovat i koupat. Všem říká, že má dvě nejkrásnější sestřičky na světě, které vypadají jako panenky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Zobrazit další články