Matka utekla před plameny z hořícího domu. Nyní čelí obvinění z trestného činu

                   

Erica Rosello byla zatčena z důvodu zanedbání péče o dítě s těžkým ublížením na zdraví poté, co policie uvedla, že její šestiletou dceru museli hasiči zachránit z hořícího bytu, když matka uprchla a své dítě nechala osudu. Sousedé uvedli, že Rosello čekala venku a neměla ani snahu dceru zachránit.

Hasič si všiml opuštěné dívky

Hasič David Arencibia zahlédl, jak se z jednoho z oken valí hustý dým. Když nahlédl dovnitř, viděl, v pokoji sedět malou vyděšenou dívku. Požádal tedy svého kolegu, aby si klekl na jedno koleno a pomohl mu dostat se dovnitř oknem. Vzal holčičku do náruče a vynesl oknem, aby ji předal svému partnerovi.

Dítě by déle jak pár minut nevydrželo

Dívka byla okamžitě převezena do nemocnice kvůli nadýchanému kouři v plicích. Naštěstí lékaři potvrdili, že bude v pořádku. Z nejhoršího je už venku. Hasiči uvedli, že dorazili na místo v pravý čas. Holčička by uvnitř budovy déle jak pár minut nevydržela. Po propuštění z nemocnice bude umístěna do péče oddělení dětí a rodiny. Zatímco příčina požáru je stále předmětem vyšetřování, úřady se domnívají, že pravděpodobně začal v kuchyni bytového domu. Stejně tak je vyšetřování podrobena i matka malé dívky, která dle tvrzení svědků nehnula pro záchranu svého dítěte nic neudělala.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Insideedition.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články