Návštěva McDonalds se pro malé dítě stala noční můrou: „Už tam nikdy nepůjdeme,“ tvrdí matka

Na řetězec rychlého občerstvení McDonald’s vrhá špatné světlo nejen nezdravé jídlo, ale častokrát i katastrofální stav kuchyně. Teď ale došlo k něčemu horšímu.

Restaurace McDonalds i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Čas od času si každý z nás zajde do nějakého řetězce s rychlým občerstvením. Je levné, chuťově celkem dobré, ale hlavně tak jednoduše a rychle vyřešíme pocit hladu, když se nám nechce vařit. Vařit se nechtělo ani nejmenované matce, která se rozhodla zajít do řetězce McDonald’s se svými dětmi. Objednala si několik hamburgerů, hranolek, pití a samozřejmě požadovala i nějakou hračku. Když začala s dětmi jíst hamburgery, uslyšela podivné křupnutí. O několik chvil později se jí chtělo zvracet.

Nechutný objev v hamburgeru

Shelby Paige Forrester navštívila se svými dětmi restauraci McDonald’s, kde se společně s nimi chtěla rychle najíst. Nečekala však, že když se zakousne do jednoho z koupených hamburgerů, uslyší nepříjemné křupnutí. Během několika chvil zjistila, že je v jejím hamburgeru šnek. “Asi si dokážete představit, jak jsem se musela cítit. Při tom křupnutí to byl obrovský šok, ale když jsem zjistila, co mi to právě křuplo v ústech, chtělo se mi začít okamžitě zvracet,” komentovala žena nepříjemnou situaci. 

Restaurace reagovala obvyklým způsobem

Když Shleby zjistila, co se nachází v jejím jídle, okamžitě šla za vedením. To jí nabídlo kompenzaci ve formě jídla a pití zdarma. To Shleby pochopitelně odmítla, protože se bála, že v dalším jídle opět najde něco nečekaného. Svou návštěvu řetězce McDonald’s popsala jako hororovou a tvrdí, že se do této restaurace už nikdy v životě nepodívá. “Byla jsem fanouškem McDonald’s, měla jsem ho ráda. Po této zkušenosti jsem si ale stoprocentně jistá, že se do této restaurace už nikdy nepodívám.” 

Šnek na ruce iZdroj fotografie: Depositphotos

Vyjádření restaurace je překvapivé 

Netrvalo dlouho a k celé situaci se samozřejmě vyjádřila i pobočka zmíněné restaurace. „Kvalita potravin je pro nás nejvyšší prioritou a klademe velký důraz na kontrolu kvality a dodržujeme přísné standardy, abychom se vyhnuli nedokonalosti,“ okomentoval ředitel pobočky. Nic víc, nic míň. Jak byste na místě ženy reagovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články