Místo narozeninového překvapení jí čekala pomsta, muž vystěhoval svou přítelkyni potom, co ho několik týdnů podváděla

Existuje mnoho věcí, které by měli být tolerovány. Ale jsou věci a hlavně situace, kde je pořádná pomsta na pořádku dne, rozchod je jednou z nich.

dva lidé se smějí a leží vedle sebe i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Američan Jack a začal chodit s Američankou Susan před rokem a půl. Poznali se v jedné kavárně, když se po sobě pokukovali. Susan sebrala všechnu svou odvahu a šla za Jackem, což on samozřejmě ocenil. Dali si na sebe kontakty, a ještě ten večer si napsali. Domluvili si svou první schůzku a sraz měli v parku. Celé odpoledne chodili po městě a oba si to moc užili. Pak už šlo všechno velmi rychle, měli své první rande, první dovolenou a přemýšleli o první společném bydlení. Zatím totiž přespávali u sebe navzájem.

Podivné chování

Jack chtěl uspořádat své přítelkyni krásnou oslavu narozenin. Jako dárek měla být ukázka jednoho bytu, který se mu velice líbil a doufal, že jí také. Oslavu plánoval dlouho dopředu, ale bydlení mělo přednost, proto jí dal takový menší předčasný dárek. Susan byla z bytu nadšená, přestěhovali se do něj měsíc a půl před jejími narozeninami. Po sestěhování si ale muž všiml, že je Susan jiná, zvláštní. Nevěnoval tomu ale přílišnou pozornost, poněvadž se domníval, že je to její normální chování, že se tak chová normálně.

slečna dostává narozeninový dort iZdroj fotografie: Unsplash

To by ale nesměl jednoho dne přijít ze služební cesty o pár hodin dříve. Nachytal svou přítelkyni, jak ho podvádí s jiným mužem. Jack neudělal nic, sebral si věci, odešel na noc ke kamarádovi a vrátil se následující den. Dělal, že se nic nestalo, že o ničem neví. Po menším pátrání zjistil, že toto nebyla jen jedna akce, jeho přítelkyně ho podváděla už několik týdnů. Vyčítal si, že si toho nevšimnul, že byl zaslepený pouhou láskou. Nechtěl jí nic říkat, jelikož by se mu začala omlouvat a prosit ho o odpuštění. To ale on nechtěl.

Narozeninové překvapení

Rozhodnul se, že své dílo dokončí, tu narozeninovou oslavu jí připraví. Vzal si kvůli tomu den volna v práci. Nelenil, všechny její kufry napěchoval jejím oblečením k prasknutí, do krabic naházel její kosmetiku a věci osobní potřeby. Následně je pěkně naaranžoval v chodbě a zavázal je stuhou. Nemohl se dočkat jejího obličeje, až to všechno uvidí. Zabralo mu to celý den, než měl hotovo. Mohl si to i dovolit, poněvadž to byl jeho byt, koupil jej na sebe. Když uslyšel klíče v zámku zhasl a přivítal svou polovičku ručníkem na očích, aby nic neviděla.

žena se stěhuje iZdroj fotografie: Unsplash

Susan byla celá natěšená, věděla, že je to její narozeninová oslava, i když s menším zpožděním. Ručník, který měla na očích, ji dokazoval, že na ní čeká překvapení, čekalo. Jakmile jí Jack ručník sejmul, nemohla tomu uvěřit. Nevěděla, co se to zrovna děje. On jí to všechno vysvětlil a poručil jí, aby si vzala své věci a odešla. Dlouho nechtěla, omlouvala se a plakala, přesně jak se očekávalo, ale Jack byl neústupný. Po zhruba hodině skutečně odešla a Jack mohl začít nový život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články