Mladá dívka se zamilovala a otěhotněla. Její rodiče ji však nedovolili si dítě nechat

Příběh jak z červené knihovny. Bohatá dívka a chudý chlapec se milují, ale jejich lásce není přáno. Po mnoha letech se však znovu setkají.

                   

Příběh jak vystřižený z nějakého románu. Mladá dívka z bohaté rodiny a chudý chlapec se do sebe zamilují, ale její rodina je proti této lásce. Navzdory všem se tajně scházejí dál, až dívka zjistí, že je v jiném stavu. To s sebou nese ale větší komplikace, než si vůbec tento mladý pár umí představit.


Zakázaná láska

Tento příběh začal v roce 1967, kdy se Jenna, dívka z bohaté rodiny, zamilovala do chlapce, jehož rodina neoplývala zrovna velkým bohatstvím. Jennin otec s tímto vztahem nesouhlasil a zakázal své dceři se s Davidem dál vídat. Jak to tak bývá, Jenna ho ovšem neposlechla a vídali se s Davidem dál tajně. Jednoho dne však zjistila, že je těhotná. Nějakou dobu se ji to dařilo držet v tajnosti, ale s rostoucím bříškem už to nešlo dál tajit. Když se to její otec dozvěděl, rozhořčilo ho to natolik, že Jennu okamžitě odvezl na venkov ke své sestře a donutil ji tam dítě donosit a porodit.


Milenci byli přecejenom rozděleni

Nešťastný David psal Jenně každý týden dopisy, které si ovšem nikdy nepřečetla, protože její otec je okamžitě spálil. Když David viděl, že tato situace nemá žádné východisko, rozhodl se narukovat do armády, aby na Jennu zapomněl. Jenna zanedlouho porodila, ale otec ji donutil dát dítě k adopci, jinak by se nemohla už nikdy vrátit domů. Jenna s těžkým srdcem uposlechla, ale jen kvůli své matce, po které se jí tolik stýskalo.

i


Už se nikdy znovu nezamilovala

Jenna se vrátila domů, ale nikdy nemohla zapomenout na Davida, ani na své dítě, které měla v náručí jen pár minut po porodu. Po pár letech nastoupila na vysokou školu a později se stala skvělou učitelkou. Otci nikdy nedokázala odpustit, k čemu ji donutil, a tak se po smrti matky odstěhovala do jiného města, aby zapomněl na všechno zlé, co jí v životě potkalo. Nikdy se nevdala, ani se znova už nezamilovala, soustředila se pouze na svou kariéru.


Stalo se něco nečekaného

Jednoho dne Jenny volalo neznámé číslo. Když se muž na druhém konci představil, Jenny málem omdlela. Byl to její syn, kterého dala před 30 lety k adopci. Volal ji proto, že po ní dlouhá léta pátral a chtěl poznat svoji pravou biologickou matku. Jenny se od něj dozvěděla, že je ženatý a má už dvě děti. Domluvili se na společném setkání, které mělo proběhnout za dva týdny.


Nečekaný zvrat v Jennině životě

Když se blížil termín schůzky, byla Jenny velmi nervózní, ale zároveň se neskutečně těšila, že pozná své jediné dítě. Její syn přijel s celou svou rodinou. Když se na nádraží potkali, objali se a oba plakali štěstím. V tu chvíli se za synovými zády ozvalo : „ahoj dědečku“. Jenny se ohlédla a nevěřila svým očím. Naproti ní stál David, kterého jejich syn také kontaktoval a se kterým se již viděli minulý týden. Jelikož se ani David za celou dobu neoženil, chtěl svou bývalou lásku vidět znova také. Mělo to být pro Jenny velké překvapení. A taky že bylo.

i


Téhož roku, přesně na Vánoce, se Jenny a David po 30letém odloučení vzali a jejich vlastní syn byl u toho. Krásnější dárek si ani jeden z nich nemohl přát. A takto končí jeden dlouhý příběh o nekonečné lásce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články