Žena byla mrtvá 27 minut: Hned poté, co se probudila, napsala tuto neuvěřitelnou zprávu

Žena byla mrtvá téměř 27 minut, dokázala se ale vrátit zpět k životu. To, co během zmíněné doby prožila, a co poté o této době napsala, je neuvěřitelné.

Člověk na nemocničním lůžku i Zdroj fotografie: Deposipthotos
                   

Stále častěji si lidé pokládají otázku, zda existuje život po smrti. Bohužel, na tuto otázku neexistuje žádná jednoznačná odpověď. Jediné, s čím vědci a lékaři mohou pracovat, jsou svědectví lidí, kteří prožili klinickou smrt. Lidé, kteří byli mrtví, ale dokázali se vrátit zpět k životu. Právě tito jedinci později vypráví o tom, co během dané doby, kdy byli mrtví, vlastně prožili. Kde vůbec byli? Co tam dělali a jak se tam cítili? Na vše nám odpovědět lidé, kteří prožili klinickou smrti, stejně jako Tina.

Klinická smrt

Jak se lidé stávají chytřejšími a prozkoumávají stále více a více vesmíru, dostáváme odpovědi na stále více velkých životních otázek. Existuje však jedna otázka, která sužuje lidstvo po celou věčnost a na kterou je velmi těžké odpovědět. Co se stane, když zemřete? Důvod, proč na to nemůžete odpovědět, je logická – protože člověk, který je jednou mrtvý, nemá možnost říct, co v daný moment cítí, nebo kde se nachází. Jak je to ale s klinickou smrtí?

Byla mrtvá 27 minut

Ve skutečnosti je na tomto světě několik lidí, kteří byli na krátkou dobu mrtví a dokázali se vrátit k životu, a přestože většina z nich si na smrt nepamatuje, podle studie si 10–20 procent z nich pamatuje, kde po klinické smrti byli. A jednou z nich je i Tina Hines. V únoru 2018 utrpěla srdeční zástavu a přes několik pokusů ji její manžel Brian nedokázal udržet naživu. Naštěstí ji rychle přivolaní záchranáři oživili, ale cestou do nemocnice stihla zemřít celkem šestkrát a Tina, která dnes žije. tak byla mrtvá celkem 27 minut. 

klinická smrt iZdroj fotografie: Depositphotos

Po probuzení napsala podivný vzkaz

Tina ví pravděpodobně o smrti mnohem více, než jakýkoliv člověk na světě. Byla mimo náš svět dlouhých 27 minut a tak mohla vyprávět, co vše během této doby prožila. Když byla znovu přivedena k životu, okamžitě požádala o papír a tužku, na který napsala děsivou větu: “Je to skutečné”. Jak sama tvrdí, nebe a život po smrti existuje.  „Bylo to tak skutečné, barvy byly tak živé,“ popisuje svůj výlet do nebe. Tam se měla údajně sejít s osobou, která podle jejích slov byla Ježíš. Co si o tom myslíte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články