Muž dopřál jazzový koncert netradičnímu publiku. Jeho hudbu si užívalo stádo krav

Věděli jste, že krávy mají svou oblíbenou hudbu? Jak to tak vypadá, je to jazz. Přišel na to 53letý Rick Hermann, který se rozhodl vzít saxofon do ruky a zahrát svému stádu krav trochu jazzu. Z náhlého nápadu vzniklo krásné video. Krávy jsou Rickovou hudbou fascinovány.

Stará dobrá klasika

Rick byl zvědavý na reakci krav a zahrál spoustu klasických hitů, včetně písní Isn’t She Lovely od Stevieho Wondera nebo Careless Whisper od George Michaela. Rickova dcera Erin se rozhodla výjimečnou situaci zdokumentovat a zveřejnit na sociálních sítích. Nikdo však nečekal, že bude mít nahrávka takovou odezvu. Záznam získal 900 000 zhlédnutí.

Zvědavé krávy

„Vždycky, když se na ně dívám,  říkám si, že působí tak zajímavě zvědavě. Takže jsem se jednou své ženy zeptal, co si myslí o tom, že bych jim zkusil zahrát na saxofon. Potvrdila mi, ať to klidně zkusím,“ vypráví Rick. A dobře udělal. Podle komentářů pod videem bylo jasné, že mnoha lidem, kteří se na záznam podívali, zvedl po opravdu těžkém dni náladu.

Zkusit se má všechno

Rick věří, že by v jeho stopách mělo jít více lidí. „Chci povzbuzovat ostatní, aby se s přibývajícím věkem učili novým dovednostem. Zbavili se strachu a dělali to, co vždycky chtěli a udržovali svůj mozek a srdce aktivní,“ tvrdí Rick.

Na Rickovo koncert pro stádo krav se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Happiest.net

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek