Muž nevěděl o skrytých kamerách. Co za trestnou činnost prováděl v lese, je nepochopitelné a odsouzeníhodné

Muž ohrožoval životy obyvatelů města. Jeho chování je šokující, ale jednoho dne byl naštěstí dopaden díky skrytým kamerám v lese.

silnice les mraky
                   

V lublinském městě se stalo něco, na co jeho obyvatelé jen tak nezapomenou. Je pro ně těžké pochopit, jak takovou věc mohl někdo vůbec udělat. Díky nainstalovaným bezpečnostním kamerám v lese byl dopaden muž, který nyní bude muset čelit následkům za to, co provedl. Svým činem ohrozil životy mnoha lidí a jeho důvod je naprosto nepochopitelný.

Nepochopitelné chování

Lesníci z města Lubartów (město ve východním Polsku, které se nachází v Lublinském vojvodství) si dlouho lámali hlavy nad tím, proč se na silnicích neustále objevují tak velké větve, že by mohly ohrozit zdraví či životy řidičů. Po delší době ale vše nasvědčovalo tomu, že takhle velké větve ze stromů nepadají samy, nýbrž je to práce člověka. Nejeden řidič málem sjel ze silnice kvůli velké větvi ležící na silnici.

Lesníci proto nainstalovali bezpečnostní kamery a doufali, že pachatele brzy odhalí a zastaví v jeho činnosti. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a sami lesníci byli šokováni. Kamery totiž odhalili muže, který úmyslně házel větve pokácených stromů na silnici. Svůj čin odůvodnil tak, že chtěl zabránit předjíždění na onom úseku. Poházenými větvemi ale ohrozil zdraví i životy místních řidičů.

zadržený pachatel i

Zadržení muže

Obyvatelé města řádění tohoto muže vůbec nechápali a samozřejmě doufali v jeho brzké zadržení, protože si  uvědomovali, že velké větvi na silnici se lze jen těžko vyhnout, aniž by se někomu něco nestalo. Když kamerový systém odhalil pachatele, byl brzy poté zadržen a převezen na policejní stanici. Některé záběry ze skrytých kamer byly zveřejněny na internetu. Každý, kdo tyto záběry viděl se musel chytat za hlavu.

Zadržení tohoto pachatele znamenalo obrovskou úlevu pro místní řidiče i lesníky, kteří museli poházené větve neustále uklízet ze silnice. Muž si na policii vyslechl obvinění za vystavení osoby bezprostřednímu nebezpečí ztráty života a nebezpečí vážného ublížení na zdraví. Takovéto chování a následná obvinění se trestají až třemi lety ve vězení.  Není však známo z jakých důvodů chtěl zabránit předjíždění, ale naštěstí jeho chování nemá žádné oběti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články