Muž ignoroval všechna varování a rozhodl se vstoupit na území lvů. Bylo to velmi dramatické

Tento muž kdysi zachránil dvě malá lvíčata před utonutím. Byl proto přesvědčený, že mu nemohou po sedmiletém shledání nijak ublížit.

                   

Je pravda, že někteří lidé mají s divokými zvířaty nadstandardní vztah, ve většině případů se ale jedná o krotitele. Není proto vhodné, aby „obyčejní smrtelníci“ hazardovali se svým životem a snažili se s těmito zvířaty spřátelit. Lvi si sice pamatují pachy lidí po několik let, to ale neznamená, že nemohou zaútočit. Tento muž zariskoval a spoléhal se na to, že si ho lvice bude pamatovat, ačkoli ho před ní všichni varovali.


Před sedmi lety zachránil lvice před utonutím

Kevin je neobyčejný muž, který je okolím nazýván „mužem, mluvícím se lvy“. Považuje se za opravdového znalce tohoto velmi nebezpečného druhu zvířat. Celý svůj život se věnuje jejich porozumění a dokonce i některé sám vychoval. Před sedmi lety se mu podařilo zachránit před utopením dvě mladé lvice, které jejich matka opustila. Poskytl jim náležitou péči a dělal vše proto, aby se lvíčata mohla vrátit zpět do divoké přírody.


Chtěl se jen přesvědčit, že se jim daří dobře

Kevin dal oběma lvicím jméno, říkal jim Amy a Megan. Po sedmi letech se k nim vrátil, aby se podíval, jak se jeho svěřenkyním daří. Byl naprosto přesvědčený, že si ho lvice pamatují, a tak ani na chvíli nezapochyboval, že by mu mohly nějak ublížit. Ostatní ho však varovali, že zbytečně riskuje a že sedm let je dlouhá doba na to, aby si ho lvice pamatovaly. On je však neposlechl a za lvicemi se stejně vypravil

i


Kevin natočil jejich setkání na kameru

Aby všem dokázal, že se mýlí, natáčel si své setkání se lvicemi na outdoorovou kameru GoPro. I když se tato akce zdánlivě jevila jako sebevražedná, opak byl pravdou. Podle všeho si lvice Kevina skutečně pamatovaly a co víc, dokonce byly šťastné, že ho vidí. V jedné části videa to vypadá dost dramaticky, když se lvice plíží po břehu a najednou skočí po Kevinovi do vody, ale byl to jen důkaz její lásky k němu. Jak se později ukáže, lvice mu skočila přímo do náruče a láskyplně ho objímá a olizuje.


Toto setkání je skutečně neuvěřitelné a nejlepší na tom je, že Kevin neměl ani trochu strach, že by na něj lvice mohly zaútočit, byl zkrátka přesvědčený o tom, že záchrana života a následná péče, se nezapomíná, ať už se jedná o lidi nebo divoká zvířata.

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Zobrazit další články