Muž uviděl v obchodě Rusa a neudržel své nervy na uzdě. Nahrávka se později rozšířila po celém internetu

Dlouhodobý stres zanechává na lidech psychickou újmu. Může se tak snadno stát, že vybuchnou i v tu nejméně vhodnou chvíli.

                   

Válka na Ukrajině nemá konce. Mnoho lidí už přišlo o své rodiny a strach a napětí vrcholí. Okolní státy pomáhají, jak nejvíce můžou a nenávist vůči ruskému vojsku je čím dál silnější. Všichni rodilí Rusové jsou kvůli válce svrženi na jednu hromadu, aniž by měli s válkou co dočinění. Tento příběh je toho důkazem.

Být Rusem je v dnešní době nevýhoda

Nenávist a agrese vůči ruskému státu vrcholí nejen na Ukrajině, ale také v okolních zemích. Být v dnešní době Rusem je jako kdybyste byli za 2. světové války Němcem, každý vás považuje za nacistu jenom kvůli vaší národnosti, i kdybyste s válkou nesouhlasili. Dá se říct, že Rusové, i kdyby to byli samotní odpůrci války, jsou v hodně nepříjemné, ba dokonce nebezpečné situaci. Mnoho zemí uvalilo na Rusko sankce, čímž ukázaly, že nesouhlasí s jeho agresí a sodomií. Někteří jednotlivci to vyjadřují ve svém každodenním životě.

Muži v obchodě ruply nervy

Muž z Kazachstánu šel nakupovat do obchodu, když u kasy narazil na Rusa. V tu chvíli ztratil nervy a nedokázal se ovládat. Když uslyšel, jak muž ve frontě před ním mluví na prodavačku rusky, začal na něj hlasitě řvát a nadávat mu, že je nacista a ať okamžitě vypadne z Kazachstánu. Jak to tak v dnešní době pochopitelně bývá, lidé okolo, místo aby zasáhli, vytáhli své mobilní telefony a hádku nahrávali, protože nejspíš čekali, že se muž na Rusa vrhne a začne ho bít.

„Vypadněte z Kazachstánu! Jste nacisté! Zabíjíte děti na Ukrajině! Opusťte Kazachstán, vy ruští nacisté!“ pořvával muž z Kazachstánu na Rusa. Naštěstí zůstalo jen u nadávek a nedošlo k žádné fyzické potyčce. Toto video se však stalo virálním ještě ten den a nyní už koluje po celém internetu. Není jasné, zda Rus muže předtím něčím vyprovokoval nebo Kazacha už zkrátka neudržel nervy na uzdě, to na zmíněném videu není zcela zřejmé.

Video koluje na portálu Twitter

Video se objevilo ten den na Telegramu a Twitteru. Odpůrci Ruska ho sdílejí dál se svými známými a baví se nad tím, jak se Rus cítil zahanben. Tato válka vzbuzuje v lidech silnou agresi a xenofóbii vůči všem Rusům. Někteří z nich v tom jsou ale nevinně a s válkou také nesouhlasí. Bohužel ale nejsou v takové pozici, aby tomu dokázali zabránit a zajistili mezi oběma státy mír.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články