Devatenáctiletý mladík byl na party. Po odchodu potřeboval jít močit, to se mu stalo osudným

Mladý muž si po party v klubu potřeboval jít ulevit. Místo toalet zvolil odlehlé místo venku. Pak došlo k neštěstí.

Muž zpívá v klubu i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Po celém světě chodí lidé všech věkových kategorií s radostí na různé oslavy a party. Na jednu takovou se dostavil i jeden mladík z Nového Zélandu, Samuel. Přijel na ni okolo desáté hodiny večer, přesně v moment, kdy to začalo nabírat na obrátkách. Všude přítomný kouř, alkohol a hudba dělali své, každý byl v náladě. Včetně Samuela, který stihl během půl hodiny vypít dva panáky čistého alkoholu. Následně šel tančit na parket a během toho stíhal i pít obyčejnou vodu. O té věděl, jaké blahodárné účinky má na tělo toxikováno alkoholem.

Neopatrnost mu nesvědčí

Pomalu se blížily čtyři hodiny ráno, jeden z jeho kamarádu zavolal odvoz. Samuel ale po požití velkého množství vody si musel odskočit, byl už ale venku. A pravidla byla jasná, odejdete-li pryč, i kdyby jen ven před klub, nemůžete se již vrátit, ledaže byste zaplatili znovu celé vstupné. Proto hledal Samuel venkovní toaletu, ale marně, nakonec se rozhodl se jít rychle vymočit přes okraj strmého srázu, na jehož konci se nachází řeka. Řekl svým kamarádům, kam jde, a ať na něj počkají. Oni mu slíbili, že pár minut počkají.

DJ pult v klubu iZdroj fotografie: Unsplash

Samuel šel co nejblíže k okraji, ale jak se blížil, tak nevěděl, že se mu sesypává zem pod nohama. Necítil to. Až když už bylo pozdě se snažil o rychlý útěk zpátky, bohužel marně. Půda se sesypala dolů a on spadl taky. Kamarádi slyšeli křik, který ze sebe stačil vydat, a utíkali přesně tím směrem. Samuelovo tělo nenašli, ale vše jim bylo jasné, zřítil se směrem dolů. Na nic nečekali a jeden volal tísňovou linku a další dva se dostali do vody, aby našli tělo jejich kamaráda. Oni sami nenašli vůbec nic, ačkoliv se velmi snažili.

Masivní zranění na obličeji

Po příjezdu policie a hasičů se odhodlali jít tělo najít všichni. Po dvou hodinách čistého času bylo vše dokonáno, hasiči skutečně našli devatenáctileté tělo, spadnuté dolů. Přátelé okamžitě poznali jeho obličej a tělo identifikováno. Dle všech výsledků se musel při pádu do hlavy hodně praštit, měl masivní zranění na obličeji. Proto by lidé měli dávat obrovský pozor na to, co dělá a co tam bude dělat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
114 lidí právě čte
Zobrazit další články