Muže svědila noha více jak 3 roky. Pak si všiml zvláštní černé tečky pod kůží a hned ho napadlo, proč má svědivý problém

Svědivý problém trápil dlouhé 3 roky mladého muže. Když ho konečně napadlo zkontrolovat dané místo, došlo mu, z jakého důvodu tento problém má.

                   

Zní to až neuvěřitelně, ale videa tohoto typu jsou uživateli na internetu nejvíce sledována. Zdá se, jako by byl náš národ lehce zvrhlý a shlédnul se ve sledování podivných videí, kde někdo něco tahá zpod své kůže. Ačkoli jim z kliknutí na video běhá mráz po zádech, zvědavost je vždycky silnější. Tento muž sdílel video o tom, jak si po třech letech, kdy trpěl ukrutnou svědivostí svého chodidla, našel něco pod kůží a natočil si, jak se to snaží dostat ven.


Kdo čeká něco neobvyklého, tak se mýlí

Tento muž se celé tři roky nemohl zbavit urputného svědění svého levého chodidla. Několikrát denně si nohu při každé příležitosti škrábal, někdy až skoro do krve. Myslel si, že má jen zapocené nohy nebo, že se mu dělá na chodidle plíseň. Jelikož trávil většinu dne v uzavřené obuvi, nebylo by to ani nijak překvapivé. Takže to dál neřešil.


Jednoho dne si však čistě náhodou všiml nějaké černé tečky uprostřed chodidla. Vypadalo to, jako by mu z něj něco tenkého vyčnívalo. Pak si vzpomněl na svou nehodu, kterou před lety zažil a v tu chvíli si nejspíš uvědomil příčinu svého svědění. Vzal tedy pinzetu a začal se v noze šťourat.


Muž měl před lety vážnou autonehodu

Muž zažil před časem vážnou autonehodu, při které málem přišel o život. Kromě dalších vážných zranění si jeho rekonvalescence vyžádala asi 100 stehů na levé noze. Většina z nich byla po pár dnech odstraněna, ale jak sám muž později zjistil, několik jich zůstalo v noze ještě další tři roky. Jeden z nich byl právě ten, který mu vyčníval z nohy. Šance, že steh zůstane v kůži několik let, je velmi malá, nicméně to není nemožné. Tento muž je toho zdárným příkladem.

i


Muž si šev začal vytahovat sám

Když muži konečně došlo, co by mohlo být to, co ho už tři roky tak moc svědí, rozhodl se, že si steh zkusí vytáhnout sám. Vzal si pinzetu a pomalu se pokoušel zarostlý steh vytáhnout z nohy ven. Dlouho se mu to nedařilo, ale při správné manipulaci začal najednou lézt po kouskách ven. K jeho překvapení byl steh dlouhý několik centimetrů. Celý proces si při tom nahrával na mobil. Nakonec zjistil, že má v noze celkem šest neodstraněných stehů.


Video o vlastním „chirurgickém zákroku“ si můžete prohlédnout níže. Není to nic až tak strašného, ale citlivějším povahám by se možná mohlo začít dělat špatně, tak raději upozorňujeme předem.

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články