Muži, od nichž neočekávejte zásnubní prsten. Tato znamení jen tak k oltáři nedostanete

                   

Jen málokterá žena nesní o tom, že jí jednou její milovaný navlékne snubní prsten a ona bude moci obléknout sněhově bílé šaty a vyřknout kouzelné slovíčko ANO. Jste v dlouhodobém vztahu a v podstatě vám nic nebrání, aby se vaše krásná představa uskutečnila. Ovšem přece jen je tady jedna překážka – znamení zvěrokruhu, ve kterém se váš partner narodil. Tato znamení nikdy k oltáři nedotáhnete.

Rak

Muž narozený ve znamení Raka je skutečný klenot. Zahrne vás komplimenty, bude vám dávat najevo svou lásku, ale jakmile se zeptáte, kdy si vás konečně vezme, jeho chování se změní o 180 stupňů. Stáhne se, uzavře a ztichne. Odpověď v jeho hlavě je totiž „nikdy“.

Beran

Berani neradi sedí na jednou místě, takže doma je uvidíte jen zřídka. Místo s vámi bude raději trávit čas se svými přáteli na pivě. Dokonce i krátká zmínka o svatbě může Berana přinutit utéct a už se nikdy neukázat.

Panna

Chodí pozdě, je roztržitý a na všechno zapomíná, takový je muž narozený v Panně. Vždy si také najde nějakou výmluvu. Nepřišel na oběd k vašim rodičům, protože musel být déle v práci, došel mu benzín v autě, zásnubní prsten vám nekoupí, protože si jej nemůže dovolit. Znovu a znovu, pořád totéž na dobu neurčitou.

Lev

Tento muž je rozený vůdce a přesouvá své touhy vládnout z pracovního i do osobního vztahu. Není tedy divu, když se ptáte na společnou budoucnost, že vás odbyde odpovědí, že se vše dozvíte včas, až nastane správná chvíle. Lev chce mít kontrolu nad vším a nemá rád, když mu někdo něco vnucuje.

Střelec

Střelce jen zřídka zasáhne Amorův šíp. Raději si hraje, zamilovává se pokaždé do jiné ženy, užívá si život se vším, co mu nabízí. V podstatě je to typický rebel, pokud si myslíte, že ho změníte, budete zklamané. Střelec se cítí nejlépe ve společnosti ženy, která mu zaručí svobodu a prostor.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Papilot.pl

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články