Na internetu koluje bizarní video, které bylo natočeno zákazníkem v supermarketu. Lidé jsou jím pobouřeni

V jednom potravinovém řetězci došlo v řeznictví k velmi závažné situaci. Ačkoliv byla situace vyřešena, jméno firmy bylo trvale pošpiněno.

                   

V supermarketu můžete narazit na spoustu neobvyklých situací, které mohou být někdy až nechutné. Vzhledem k tomu, že spousta potravin se k nám dováží z ciziny, není nic překvapivého na tom, že se mezi nimi sem tam objeví nějaký ten cizopasník. Jednomu ze zákazníků se podařilo natočit jednoho z nich, zrovna u pultu se syrovým masem.

Pobuřující záběry z řeznictví v supermarketu

Když si jdete do řeznictví koupit maso, určitě budete pohlížet na jeho kvalitu a čerstvost. Někdy se dá už na první pohled snadno určit, zda je maso v dobrém či špatném stavu, nehledě pak na jeho vůni. Jedna zákaznice se právě chystala koupit kus telecího, když si náhle všimla, že ho ochutnává malá myš. Místo, aby žena okamžitě upozornila prodavače lahůdek, vytáhla svůj mobilní telefon a incident si natočila. Teprve potom si zašla stěžovat k vedoucímu.

Ačkoli byla celá záležitost vyřešena, žena přesto video umístila na internet, aby varovala ostatní zákazníky. Nechtěla tím firmě uškodit, jen chtěla poukázat na to, že i takové věci se mohou stát a že si mají lidé dávat pozor na to, co kupují. Přesto toto video vzbudilo řadu negativních ohlasů.

i

Lidé jsou natočeným videem znechuceni

Žena se později přiznala, že mohla tuto situaci řešit úplně jinak a že její nahrávání bylo trochu zkratové. Nemohla si ale pomoct, tohle člověk vidí jen jednou za život (při troše štěstí). Uživatelé internetu jsou videem doslova znechuceni a odmítají od této chvíle v obchodě kupovat maso. Ačkoli vedení udělalo veškeré bezpečnostní opatření, aby se tento incident do budoucna neopakoval, lidem se video z paměti už nevymaže.

Myš si vybrala ten nejdražší kus masa

Virální video získalo už několik set tisíc zhlédnutí. Na natočených záběrech můžete spatřit myš, která si s radostí pochutnává na jednom z nejdražších kusů telecího. Tento druh masa stojí něco kolem 900,- za kilogram! Je tedy evidentní, že i tento malý hlodavec si pečlivě vybírá kvalitní zboží. To nic nemění na tom, že pro toto řeznictví může mít natočené video až fatální následky, které mohou vyústit krachem firmy.

i

Řeznictví bude dbát na přísné pokyny

Vzhledem k uvedené situaci se muselo veškeré maso ve výloze zlikvidovat a následně byla provedena pečlivá kontrola a důkladné vyčištění výlohy. Ztráty byly skutečně vysoké. Mluvčí nejmenovaného řetězce vzal situaci pevně do svých rukou a zdůraznil, že řeznictví bude od této chvíle procházet pečlivou kontrolou. „Tato situace se už nesmí nikdy opakovat, mohlo by to vážně poškodit jméno naší firmy a to si nemůžeme dovolit. Budeme proto dbát na přísná pravidla a dodržovat zásady hygienických předpisů.“ uvedl mluvčí potravinového řetězce.

@definebritt @wholefoodsofficials ♬ original sound – DefineBritt
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články