Z rozlučky se svobodou se stala noční můra, ze začátku šlo všechno dobře, ale potom dostaly všechny strach

Spousta lidí si ve svém životě zažije alespoň jednou tzv. loučení se svobodou. Má to být jeden z nejlepších dnů v lidském životě, ale ne vždy se to vydaří.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Rozlučka se svobodou nejčastěji zahrnuje chození po barech, pití alkoholu, striptýz a vzpomínání na starý dobrý single život. Je to prakticky mezikrok mezi svobodným a manželským životem Někteří si na ni pamatují, někteří mají své vzpomínky v husté mlze a někteří si ji nepamatují vůbec. Ale případů, kdy ji nikdy nezapomenete, ale chtěli byste, je velmi málo. Tyto dámy o tom ví své. Během pořizování fotografií šlo všechno velmi dobře, dokud si je o pár minut později neprohlédli. Hrůzný zážitek si všechny ponesou dokonce života.

Neuvěřitelný příběh

Nebylo pochyb o tom, že se jim tato rozlučka opravdu povedla. Jedly, pily a bavily se, jako za starých dobrých časů. Aby na tuto výjimečnou noc měly i materiální vzpomínky, vyfotily se. Rozhodly tak u jezera Loch Eck ve Skotsku. Jedna z družiček nastavila na fotoaparátu samospoušť a všechny se vyfotily do hromady. Aby se ujistily, zda bude fotka použitelná, ihned se na ní podívaly. Ale nebyly tam samy. Za obyčejným pařezem se schovával malý chlapec a díval se přímo do kamery. Všechny okamžitě odjely domů, k jedné z družiček.

zeny-oslavuji-u-jezera-vlevo-je-chlapec i

Tam si o chlapci začaly hledat informace. Nechápaly, co by tak malý chlapec mohl dělat sám bez rodičů na tak osamělém místě. Po nějaké době na to přišly. Jezero Loch Eck, u kterého se fotografovaly, je spojeno s dramatickým příběhem jednoho chlapce, který tam kdysi pobýval s rodiči. Jednou v noci odešel jako náměsíčný ze svého pokoje z hotelu The Coylet. Došel a ž k jezeru kam spadl a následně se utopil. Dle místních se tam stále nachází a hledá své rodiče. Pokoj 4 má prý stále zvláštní atmosféru, plnou smutku.

Vysvětlení je neuspokojilo

Ne že by toto vysvětlení všechny uklidnilo, ale alespoň měly jistotu, že chlapec se tam nezatoulal sám od sebe. Na tuto událost se snažily všechny nějak zapomenout, ale moc jim to nešlo. Každá z nich má fotku stále ve svém fotoalbu, s největší pravděpodobností ji už nikdy nevytáhnou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články