Na úhlu pohledu záleží. Dítě zachycené s cigaretou v puse při fotbalovém utkání je někdo jiný

                   

Lidé se dělí na dvě skupiny. Na ty, kteří se domnívají, že vypadat mladě je výhoda a na ty, kteří si myslí, že je to spíše ke škodě. Dospělí lidé ve svých dvaceti letech si samozřejmě myslí, že není dobré vypadat jako náctiletí a při každé koupi lahve vína se prokazovat občanským průkazem. Starší lidé ale budou logicky potěšeni. Dnešní příběh je ale skutečně výjimečný. Tento muž totiž nejenže vypadá mladě, on vypadá jako dítě.

Děti z publika

Turecké fotbalové týmy Bursaspor a Fenerbahce hrály přátelské utkání pro charitu podporující děti s Downovým syndromem, autismem a leukémií. Vzhledem k tomu, že hra měla pomoci dětem i kamery se zaměřovaly na počet dětí v publiku. To se však ukázalo jako problém, protože jedna z kamer zachytila malého chlapce s cigaretou v puse.

Odezva fanoušků

Okamžitá odezva od fanoušků způsobila značný rozruch i na sociálních sítích. Lidé se dotazovali, odkud dítě je, kde žije, skutečně se zajímali o jeho bezpečnost. Ukázalo se však, že dotyčným „dítětem“ byl 36letý muž, který vzal svého syna na zápas. Nicméně to vyřešilo jeden problém. Muž se přesto ocitl v nesnázích, protože Turecko zakazuje kouření na veřejných místech, včetně fotbalových stadionů. Možná bude muset nakonec zaplatit pokutu. Ale možná pořád lepší, než kdyby musel jít domů a rodičům se přiznat, že byl nachytán při kouření.

https://m.youtube.com/watch?v=8vdFNBIvLu4

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Happiest.net

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články