Nadšené štěně Shiba-Inu je štěstím bez sebe, když se majitelka vrací domů z práce

                   

Není nic dojemnějšího, než se po dlouhém a náročném dni vrátit z práce domů, kde na vás u dveří čeká váš chlupatý kamarád, jenž je radostí bez sebe, že už jste konečně doma. Yuki, rozkošné štěně plemene Shiba-Inu, zřejmě už nemůže být více nadšen z každé chvíle, kdy se jeho pán vrací domů. Ostatně jeho reakci si můžete prohlédnout na níže uvedeném videu.

Někdo je za dveřmi

Na záznamu můžete vidět, jak je Yuki ihned v pozoru, jakmile uslyší, že je někdo za dveřmi. Moc dobře ví, kdo se vrací domů a své nadšení není schopen skrývat. Poté, co se objeví jeho panička ve dveřích a vstoupí do místnosti, Yuki začne radostně vrtět ocasem a zběsile poskakovat. Když si k němu jeho majitelka klekne, aby jej pohladila, zaplaví ji Yuki hromadou lásky.

Pusinky, olizování a radostné poskakování

Yuki začne svou majitelku olizovat, pusinkovat a poskakovat kolem na pozdrav. Je krásné být svědkem takového silného spojení mezi člověkem a jeho mazlíčkem. Yuki je tak roztomilý se svým liščím vzhledem a poslušným chováním. Je plný vzrušení a lásky. Při každém vítání z něj vyloženě bublá energie, kterou předává i své majitelce. Pokud nám má toto video něco ukázat, je to kromě Yukiho roztomilosti i to, jakou vřelou povahu má toto psí plemeno. Shiba-Inu je hlavně v Japonsku oblíbenou rasou dlouhé roky. Jejich zvláštní spojení s lidmi obstálo už mnoho zkoušek času. Tito malí psíci jsou skvělými společníky, kteří vás toho mohou spoustu naučit, což můžete vidět i na následujícím videu. Yuki dokáže nadšeně vítat svého majitele, aniž by vydal jedinou hlásku.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Apost.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články