Jen opravdu malé procento lidí dokáže nají správnou odpověď na obrázku. Zvládnete to i vy? Pokuste se najít pandu

Vyzkoušejte si v obrázku najít pandu, která je tentokrát opravdu dobře schovaná. Některým lidem to dělá opravdu problémy.

Žárovka i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Je tu jedna z dalších obrázkových hádanek. Tentokrát trošku těžšího rázu. Minimálně na sociálních sítích vytvořila opravdu velkou diskuzi na téma, zda lze opravdu správná odpověď najít. Je totiž opravdu dobře schovaná a najde ji málokdo. Zkuste se tedy do výzvy zapojit a překonat svou bystrostí velkou část lidí. Zasoutěžte si i s ostatními lidmi a ukažte jim obrázek. Zjistěte, kdo z vás je v této disciplíně nejlepší a pochlubte se. Není to totiž vůbec jednoduché, ne každý to dokáže.

Církevní hodnostáři

Váš úkol zní zcela jasně. Najděte ve velké skupině církevních hodnostářů, s různými pokrývkami hlavy, pandu. Ta je opravdu skvěle ukryta a je poměrně těžké ji najít. Na obrázků se vyskytují různě barevné a tvarované čepice, které vás dokážou dobře zmást, abyste nebyli tak rychlí. Nejlepší je ten, který se dokáže rychle zorientovat i v lehce nekvalitním rozlišení obrázku a zanalyzovat, který z nich je zrovna panda a kde stojí nějaký člen církve.

Ponořte se do hledání. Pozvěte k tomu klidně i ostatní členy rodiny a společně si zasoutěžte. Třeba budou vaše děti rychlejší než vy. Protože mají jinak vyvinuté určité části mozku a dokáží s obrázkem pracovat jinak. Může vás to opravdu překvapit. Hádanky a rébusy jsou určitě jejich oblíbenou zábavou a jistě vás zaujme, na co všechno dokážou přijít.

hádanka s pandou i

Správná odpověď

Dokonce vás dokáže možná i překvapí správná odpověď. Nachází se v levé části obrázku a je opravdu velice dobře ukryta a bez menší soustředěnosti si jí opravdu nemusíte všimnou. Pandě je totiž vidět, jen zadní část hlavy a je zakryta ve stejném oblečení jako všichni církevní hodnostáři. Vypadá ti, že stojí a je mezi ostatními opravdu dobře ukrytá, takže pokud to nevíte nemusí vám to ani dojít. Zvíře nepřipomíná ani v nejmenším případě. Kvalita fotky tomu zrovna dvakrát taky nepřidává.

hádanka s pandou řešení i

Vyzkoušejte i jiné hádanky

Kromě této obrázkové hádanky najdete na webu všechny možné rébusy, hlavolamy a jiné další obrázky.  Jsou běžnou zábavou spousty lidí a navíc si při nich dokonale procvičí své mozkové zavity. Zlepší si pozornost, prostorovou představivost a rychlost. Vyzkoušejte dlouhodobé řešení těchto hádanek a sledujte, jak se v tom budete zlepšovat. Vše je, totiž jen o tréninku a vydané píli, kterou tomu věnujete. Navíc zkuste i křížovky a sudoku. Vylepšíte si tak paměť a zjistíte nové zajímavosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články