Pokoj nebyl ani v plánech, našla ho majitelova dcera, když do něj propadla skrze skryté dveře na toaletě

Staré domy v sobě mají jakési kouzlo. Ale občas i skrytý pokoj, který se najde až po koupi nemovitosti. Tato rodina se po pohledu do něj zděsila.

Vystrašení rodiče objímají dceru i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Steven a Carolyn Sparksovi byli již několik let manželé a vychovávali společně patnáctiletou dceru Sophie. Vydělávali hodně, ale ne dost na o, aby si mohli pořídit nový dům, většinu života o něm ale snili. Jejich dcera si taktéž vždy přála žít v domě s prostornou zahradou a mít vlastní pokoj na druhém konci domu. Zatím ani jeden z nich nevěděl, jaké je to žít v samostatném domě, celý život znali pouze městský byt. Po několika letech si ale mohli konečně dovolit půjčku a skutečně si velký barák pořídili. Zamilovali se do něj na první pohled.

Tajemná místnost

Celková rekonstrukce zabrala pouze pár měsíců, rekonstruovali převážně zevnitř. Nové tapety, nový nábytek a koberce, to vše, a ještě mnohem víc museli zajistit. Sophie si nakonec mohla svůj pokoj nejen vybrat, ale i zařídit podle sebe, což taky udělala. Svým rodičům pomohla se vším, co bylo potřeba při celkovém stěhování. Po finálních úpravách už bylo vše nachystané pro první návštěvu, což byli rodiče manželů a další příbuzní. Díky rozlehlé zahradě mohli konečně začít grilovat, a tak zorganizovali velkou garden party.

Tajemná chodba s osvětleným pokojem iZdroj fotografie: Unsplash

Vše dopadlo výborně, všem se dům líbil a Sparksovi měli vše hotové. Po pár měsících ale přišlo něco nečekaného. Sophie šla ve vrchním patře na záchod, ale v malé místnosti ztratila balanc a upadla. Bohužel ale do zdi, kterou propadla do vedlejší místnosti, o které neměl nikdo jiný ani ponětí. Manželé se tam vypravili podívat, a kromě železné postele bez matrace a vodovodních trubek tam nic jiného nenašli. Kontaktovali realitního agenta, který jim dům prodal, ale ani on sám nevěděl, že tam nějaká další místnost je.

Není v plánech

Rodina neví, na co by mohla být využita, Jediná Sophie by ji chtěla použít k natočení hororového filmu do školy. „Po koupi nemovitosti jsme zjistili, že v budově je další místnost. Nebyli jsme o tom informováni agenty, ani jsme si toho nevšimli při naší kontrole nemovitosti. Je snadné ji přehlédnout, protože je přístupná přes malou toaletu, takže to není místnost, do které můžete vejít a podrobně si ji prohlédnout,“ říká Carolyn. Místnost vypadá skutečně strašidelně, rodina si ji nechá pouze jako odkladový a technický pokoj, rozhodně v něm nikoho neubytuje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články