Hororová návštěva kadeřníka? Na tuhle návštěvu žena pravděpodobně nikdy nezapomene

Občas se stane, že návštěva kadeřníka nedopadne tak, jak jsme si původně představovali. Někdy se ale i špatný výsledek nakonec může ukázat jako ten správný.

Žena si nechává stříhat vlasy u kadeřnice i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Návštěva kadeřníka, především pro ženy, může být občas hororová zkušenost. Každá žena a především ta, která jde k nové kadeřnici, má obrovský strach. Přece jenom jsou vlasy jakousi korunkou krásy a tak chtějí, aby vypadaly co nejlépe. Když pak ale navštíví novou kadeřnici, neví, co mohou očekávat a bojí se, zda bude výsledek odpovídat všem představám. Přesně tím si musela projít i hrdinka tohoto příběhu, která však byla s výsledkem nadmíru spokojená, i když nedopadl tak, jak chtěla. 

Dostala něco jiného než chtěla

Většina žen má jasnou představu o tom, jak chtějí, aby jejich vlasy vypadaly. Když se jich tedy kadeřnice zeptá na to, jaký účes si přejí, většinou neváhají ani minutu a znají na tuto otázku odpověď. Jindy si ale nechají poradit a někdy dokonce i souhlasí se změnou, kterou jim kadeřnice nabídne. Jak by ale byla vaše reakce, kdyby vám kadeřnice řekla, že by vám slušel krátký účes a to i přes to, že jste celý život zvyklí na dlouhé vlasy? Jaká byste na něco takového reagovali?

Chtěla změnu, tak ji dostala 

Říká se, že dlouhé vlasy jsou znakem nejen ženské krásy, ale také vnitřní energie. Vyžadují však každodenní a pečlivou péči. Více než polovina ženské populace proto preferuje středně dlouhé vlasy. Krátké sestřihy nejsou pro každého, takže se s nimi pravděpodobně zas tak často nesetkáte. Pravdou je, že účes totálně změní celý obraz člověka a dokáže ho zkrášlit i znetvořit. Na tomto videu můžete vidět, jak jedna žena věřila profesionálovi a jak se ukázalo, nelitovala. Její tvář se díky novému účesu stala výraznější. Využili byste šance na tak razantní změnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články