Nebojte se krátkých vlasů, dodají vám šmrnc a drzost. Tyto účesy pofrčí letošní léto

                   

Už je to nuda a váš účes potřebuje změnu? Jestli jste odvážné ženy, které rády experimentují a nebojí se ani krátkých sestřihů, pak pro vás máme pár tipů na letošní léto 2021. Krátké sestřihy jsou u žen často podceňované a bohužel ne moc časté. Přitom je to velká škoda, dodají vašemu celkovému vzhledu šmrnc a navíc je to přece tak pohodlné.

Buzz střih

Pro takový účes musíte mít hodně velkou odvahu, protože zde platí „když už, tak už“. Jedná se o skutečně velice krátký střih vlasů, jenž je ideální, máte-li poškozené vlasy a chcete začít s čistým štítem. Nebo pokud chcete experimentovat se všemi druhy barev a přitom si příliš nepoškodit vlasy. S tímto účesem už nikdy nezažijete „bad hair day“.

Deka

Tento účes je ve skutečnosti stále velkým hitem, a to nejen na léto, ale po celý rok. Samozřejmě můžete jít více do hloubky a zvolit skutečné osmdesátky, kdy nahoře zvolíte krátký střih a vzadu necháte vlasy delší, takzvaně „na Jágra“.

Pixie střih

Střih pixie byl v 50. a 60. letech naprostým hitem a letos v létě se vrací. Jedná se o účes s kratšími vlasy po stranách. Delší vlasy zůstávají vzadu, ofina se též zachová dlouhá.

Mikádo ve stejné délce

Tento účes je pravděpodobně nejbezpečnější ze všech zmíněných, protože se jedná o mikádo, které je po všech stranách stejně dlouhé. Nechte si vlasy střihnout těsně pod ušima, tak získáte ženský, přesto drzý, moderní vzhled.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Margriet.nl

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články