Na majitele domu čekalo nepříjemné překvapení: Tohle se skrývalo v jedné z jeho zdí. Děsivé odhalení zachytil na video

Během polehávání na gauči začal mít podivný pocit, že doma není sám. Jeho nejhorší představy se naplnily, v jeho zdi se skrývalo něco děsivého.

Opuštěný dům se spotřebiči na podlaze i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Představte si situaci, kdy sedíte doma na gauči a najednou začnete mít pocit, jako byste doma nebyli sami. Jako by v něm byl někdo, kdo v něm nemá vůbec co dělat. Děsivé, že? Ještě děsivější pak je, když se tato intuice potvrdí. A přesně to se stalo i muži jménem Larry Chen. 22letý mladík odpočíval na pohovce, když pojal podezření, že v domě není sám. Slyšel velmi podivné zvuky, které přicházely z blízké zdi. 

Intuice se potvrdila

Larry Chen právě odpočíval na pohovce ve svém domě v Los Angeles, když jeho oči zachytily přes okno zvláštní pohled. Před oknem Američana poletovaly stovky včel. Muž milující zvířata nechtěl létajícímu hmyzu ublížit, ale přesto se chtěl vyhnout sdílení domova s ​​bzučícími zvířaty. Další starostí muže proto bylo, jak se včel zbavit. Posadil se před počítač a přihlásil se na sociální síť Craiglist, kde požádal o pomoc, jak se zbavit mnoha včel. Na internetu se spojil s mužem jménem Mike Bee, který se ukázal být členem sdružení The Backwards Beekeepers.

Včely se skrývaly ve zdech domu

Pocit toho, že v domě nebyl sám, se potvrdil. Prapodivné zvuky, které celou dobu slýchal, dělaly včely, které se skrývaly ve zdech jeho domu. Když Mike Bee dorazil na místo, kde se o včely měl postarat, čekal na něj šokující pohled. Když prorazil zeď, ze které bzučení včel přicházelo, našel jich tam neuvěřitelných 50 000. Oba muži pomocí kouře a speciálního vysavače vyprázdnili dům od bodavého hmyzu.

Přemístění včel proběhlo úspěšně

Z celkového počtu 50 000 včel se nakonec podařilo zachránit 95 % z nich, tedy 45 000. Larry Chen celou akci natáčel svojí kamerou a dosud byly živé záběry zhlédnuty nesčetněkrát. Na video, které zaznamenává přemístění včel z jeho domu se můžete podívat níže. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články